Anna Dereszowska wspomina współpracę z Anną Przybylską w serialu "Złotopolscy" Anna Dereszowska i Anna Przybylska na planie serialu "Złotopolscy" Anna Dereszowska i Anna Przybylska na planie serialu "Złotopolscy" Anna Przybylska w serialu "Klub szalonych dziewic" Anna Przybylska
Anna Dereszowska wspomina współpracę z Anną Przybylską w serialu "Złotopolscy"
ONS
Jak ją wspomina koleżanka z serialu "Złotopolscy"?
1/5
Anna Dereszowska wspomina współpracę z Anną Przybylską w serialu "Złotopolscy"
ONS

 

Anna Dereszowska wspomina Anię Przybylską. Tuż przed trzecią rocznicą śmierci Anny Przybylskiej odbyła się premiera biografii aktorki. Z książki możemy dowiedzieć się wielu nieznanych dotąd faktów z życia uwielbianej przez widzów gwiazdy. Na uroczystej premierze biografii nie mogło zabraknąć Anny Dereszowskiej, która podczas spotkania z mediami wspominała, jak razem z Anią Przybylską podkochiwały się w Andrzeju Piasecznym!

Co jeszcze zdradziła Anna Dereszowska? Czego zazdrościła Ani Przybylskiej? Wypowiedzi aktorki znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz także: „To było normalne dziecko, które ma marzenia, pragnienia. Żadna gwiazda”. Anna Przybylska we wspomnieniach mamy

2/5
Anna Dereszowska i Anna Przybylska na planie serialu "Złotopolscy"
ONS

Anna Dereszowska i Anna Przybylska poznały się na planie "Złotopolskich". Dzięki rolom w serialu o aktorkach zrobiło się głośno a widzowie pokochali młode policjantki Marylkę i Kalinę. Anna Dereszowska podczas warszawskiej premiery biografii Anny Przybylskiej zdradziła, że razem z Anią podkochiwały się w ich koledze z planu, Andrzeju Piasecznym.

Na planie „Złotopolskich” były dwie dziewczyny, które podkochiwały się w Piasku: Ania i ja. To były czasy- przyznała Anna Dereszowska. 

Anna Dereszowska zdradziła również, czego zazdrościła Ani Przybylskiej! 

3/5
Anna Dereszowska i Anna Przybylska na planie serialu "Złotopolscy"
ONS

Prawda jest taka, że Ania mnie w dużym stopniu ukształtowała. Moje poczucie humoru i dystans do zawodu, który uprawiam zawdzięczam Ani. Chodzi o takie męskie i ostre poczucie humoru. Obserwowałam jak żartuje na planie, widziałam jak jej to uchodzi na sucho i jak ludzie ją za to kochają. Chciałam być troszkę jak ona. To świadczy o jej dużym temperamencie i sile oddziaływania - Anna Dereszowska zdradziła w rozmowie z "Gwiazdami".

 

4/5
Anna Przybylska w serialu "Klub szalonych dziewic"
East News

Po wielu latach wspólnej pracy na planie "Złotopolskich" Anna Dereszowska i Anna Przybylska znów zagrały w jednej produkcji. Pamiętacie serial "Klub szalonych dziewic"? 

5/5
Anna Przybylska
ONS.pl