Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
EOSadb_290615027.jpg
Newsy

Anna Dereszowska szuka domu pod Warszawą. A co z jej mieszkaniem na Saskiej Kępie?

Wyprowadza się z Warszawy?
Anna Dereszowska za dwa-trzy tygodnie zostanie mamą po raz drugi. Tym razem urodzi synka!

Czytaj także: Anna Dereszowska kwitnie w ciąży

Dlatego aktorka od jakiegoś czasu szuka domu dla rodziny. Jak się dowiedzieliśmy, o domu marzy już od dawna, bo chciałaby, żeby siedmioletnia Lenka i mały synek mieli ogród do zabawy oraz większy spokój w ładnej okolicy.

A gdzie chciałaby zamieszkać Anna z dziećmi i ukochanym Danielem Duniakiem? Szuka domu w okolicach Konstancina Jeziornej, Starej Miłosnej, Wawra i Józefowa. Czyli raczej daleko od centrum Warszawy.

Co w takim razie z mieszkaniem na ukochanej Saskiej Kępie?

 
Ania szuka domu dla rodziny, ale absolutnie nie chce opuszczać Saskiej Kępy. Zostawi sobie to mieszkanie, żeby po wieczornym spektaklu nie wracać po nocy gdzieś daleko – zdradza nam jej znajoma.

Dereszowska kupuje dom. Wiemy gdzie.

To, że gwiazdy zostawiają sobie mieszkania w centrum Warszawy, by mieć blisko do domu po spektaklach jest popularne. Małgorzata Kożuchowska czy Michał Żebrowski tak właśnie robią.

Fajnie mieć dwa mieszkania, co?


 
EOSdid_280515033.jpg

 
 
EOSadb_290615027.jpg
 
EOSadb_290615000.jpg
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Dereszowska pokazała zdjęcia synka
ONS
Newsy
Szykują się kolejne zmiany w życiu Anny Dereszowskiej. Wiemy jakie!
Kolejna rewolucja w życiu aktorki!

Ania Dereszowska razem z narzeczonym ma teraz pełne ręce roboty! W najnowszym "Party" można przeczytać o zmianach, jakie planuje gwiazda. Ania i Daniel niedawno kupili dom na przedmieściach Warszawy i pod koniec roku chcą się tam przeprowadzić. Do tej pory mieszkali w niewielkim apartamencie na Saskiej Kępie. Teraz ich dzieci: Lenka i Maks będą mieć swoje pokoje oraz ogród do zabawy – opowiada „Party” znajoma aktorki.  Ania nie chce pozbyć się mieszkania na Saskiej Kępie . Planuje zostawić ten apartament, ponieważ będzie tam nocować po skończonych późno w nocy spektaklach w teatrze. Dereszowska zdecydowała także, że nie zmieni córce Lence szkoły! Dziewczynka podobno bardzo polubiła w zeszłym roku nauczycieli i dzieci ze swojej klasy. Zaprzyjaźniła się nawet z córką innej popularnej aktorki, Magdy Różczki. Dlatego nie jest gotowa teraz na zmiany! Ania niedawno pokazała nam zdjęcie swojego synka Maksa.  A teraz, jak na typową Ślązaczkę przystało, realizuje plan dla swojej rodziny z żelazną konsekwencją. Więcej na ten temat można przeczytać w poniedziałkowym "Party".     

Anna Dereszowska pokazała zdjęcia synka
ONS
Newsy
Anna Dereszowska pokazała pierwsze zdjęcia synka... Tak jak Kożuchowska
Aktorka chroni prywatność

Anna Dereszowska szybko wróciła do formy po porodzie. Zaledwie dwa tygodnie po urodzeniu synka Maksa gwiazda pochwaliła się znakomitą figurą. Zobacz: Anna Dereszowska dwa tygodnie po porodzie. Superfigura! ZDJĘCIE Teraz czas na pierwszą wzruszającą fotkę synka.  Aktorka początkowo nie zdecydowała się pokazać jego twarzy, a jedynie tułów. Po chwili skasowała nawet to - a zostały tylko stópki malutkiego Maksa. Takie zdjęcia uwielbia m.in. Małgorzata Kożuchowska . Do pięknej fotki dodała wzruszający podpis: Dzień dobry Kochani! Dluuugo mnie z Wami nie było... Na zdjęciu poniżej przedstawiam Wam fragment sprawcy mojej absencji. Paluszki już wielokrotnie policzone. Choć wydaje się, że Młodzież ma ich w nadmiarze, zapewniam, że mamy standardowe pięć u każdej kończyny. Czujemy się fantastycznie i pozdrawiamy Was serdecznie! (pisownia oryg.) Czekamy na więcej! Zobacz: Anna Dereszowska szuka domu pod Warszawą. A co z jej mieszkaniem na Saskiej Kępie?   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Dzień dobry Kochani!Dluuugo mnie z Wami nie było...Na zdjęciu poniżej przedstawiam Wam fragment sprawcy mojej absencji... Posted by Anna Dereszowska Official on  3 września 2015    

Anna Dereszowska pod studiem TVP
Newsy
TYLKO U NAS: Anna Dereszowska planuje trzecie dziecko!

Anna Dereszowska planuje trzecie dziecko? Niemal pół roku temu, aktorka po raz drugi została mamą. Aktorka jest szczęśliwa w związku z fotografem Danielem Duniakiem, niedawno się zaręczyła, a już na dniach wspólnie z narzeczonym przeprowadzi się z warszawskiej Saskiej Kępy do nowego domu, który właśnie pobudowali. Ale to nie koniec nowości w życiu aktorki! Już w marcu Anię zobaczymy w programie TVN „Mali giganci”, w którym została trenerką. Dlaczego przyjęła tę propozycję? Córka Anny Dereszowskiej chce wystąpić w programie Mali Giganci Zgodziłam się wziąć udział w tym show, bo ma fajny format, a poza tym uwielbia go moja córka. Kiedy Lena usłyszała, że wezmę z nim udział, bardzo się ucieszyła, bo… sama chciała w nim wystąpić! Od dłuższego czasu namawiała mnie, żebym pozwoliła jej pójść na casting do programu „Mam talent” czy właśnie „Małych gigantów”. W tej edycji się to nie uda, ale w następnej pewnie spróbuje swoich sił – powiedziała „ Fleszowi” Dereszowska. Anna Dereszowska  zdradziła też, po kim jej córka odziedziczyła talent i… jakie ma plany na przyszłość. Lena pięknie śpiewa, świetnie interpretuje wiersze i prozę. Poza tym coraz częściej mówi, że chce pójść w ślady rodziców i związać swoją przyszłość ze sceną. Anna Dereszowska po raz pierwszy o związku z Danielem Duniakiem Do tej pory Anna Dereszowska niechętnie mówiła o swoim partnerze, Danielu Duniaku . Tym razem jednak uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jakim jest partnerem! Nie ukrywam, że mam nieocenioną pomoc w moim partnerze Danielu, który całkowicie przejął nadzór nad budową naszego nowego domu. Ja jestem tylko gościem na budowie i po raz pierwszy w życiu, nie bez żalu, oddałam komuś poletko, które bardzo lubię uprawiać. Do tej pory sama urządzałam swoje mieszkania i skrupulatnie śledziłam...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner