ONS

Anja Rubik już od kilku lat odnosi sukcesy w światowym modelingu, współpracuje z najlepszymi magazynami, fotografami i projektantami. Gwiazda wiele razy podkreślała, jak ważna jest dla niej praca. Okazuje się jednak, że jeszcze ważniejsza jest dla niej rodzina. Prawie rok temu supermodelka powiedziała sakramentalne "tak" swojemu narzeczonemu, Sashy Knezeviciowi. A teraz, w rozmowie z magazynem "Flesz", przyznała, że razem z mężem bardzo się kochają, oraz że bycie żoną jej służy. Są również spore szanse na to, że już wkrótce ich rodzina się powiększy.

- To będzie tylko przerwa w pracy. Osiągnęłam już tyle, że mogę sobie na to pozwolić. Nie boję się, że zostanę zapomniana, bo są firmy, fotografowie i klienci, którzy po prostu lubią ze mną pracować. Poza tym wiele modelek ma dzieci.

Sądząc po ilości zawodowych planów Anji, wszystko wskazuje na to, że na informacje o jej ewentualnej ciąży będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Modelka tajemniczo zdradziła, że bierze udział w projekcie, którego efekty będziemy mogli zobaczyć we wrześniu, a lada dzień, w Cannes odbędzie się również premiera "25 Magazine", który Anja stworzyła razem z mężem.

Więcej na temat Anja Rubik Sasha Knezevic