Anja Orthodox o polskich wokalistkach
Akpa

Anja Orthodox krytykuje młode gwiazdy: Wydmuszki, głupoty

Anja Orthodox o polskich wokalistkach
Akpa

Anja Orthodox była kiedyś jedną z najbardziej kontrowersyjnych polskich gwiazd. Mroczny wizerunek, śmiałe wypowiedzi i poglądy sprawiły, że niemal nieustannie towarzyszyła jej atmosfera skandalu.

W przeszłości Anja przyznała się m.in. do powiększenia biustu czy ateizmu. Ostatnio udzieliła wywiadu dla "Faktu", w którym nie szczędzi słów krytyki pod adresem polskich wokalistek - artystka nie ma najlepszego zdania o dzisiejszej scenie muzycznej.
 

Dla mnie te wszystkie panie na estradzie to wydmuszki. Nie śledzę tego zbyt dokładnie, szkoda mi czasu na głupoty. Nie mam czasu na muzykę komercyjną, w którą nikt nie włożył serca. Dla mnie najważniejsza w życiu jest sztuka. Teraz powstają piosenki, które mają za zadanie zarabiać pieniądze. Mnie takie tworzenie nie interesuje - przekonuje.


Orthodox ujawniła też, że cierpi na depresję i leczy ją, nie widząc nic złego w opowiadaniu o swoim problemie. Twierdzi, że jest w pełni normalna, ale "chora psychicznie".
 

Rzeczywiście. Mam depresję, leczę się. Nie widzę powodów, by to ukrywać, to nie jest bardziej wstydliwe niż zapalenie płuc. Widzę, że moja psychika nie działa tak jak powinna, wielu rzeczy nie jestem w stanie zrobić czy zrozumieć. Jestem człowiekiem chorym, leczącym się. To żaden wstyd. Jestem w pełni normalna, tyle że chora psychicznie - wyznaje w rozmowie z "Faktem".


Zgadzacie się ze zdaniem Anji na temat polskiej sceny muzycznej? Brakuje duszy, tworzy się tylko dla pieniędzy?

Zobacz też Anję Orthodox i inne celebrytki na prezentacji perfum Armani:

Więcej na temat Anja Orthodox
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22