Anita Sokołowska w szarnej marynarce w kratkę
East News

Anita Sokołowska pokazała partnera na salonach! Dotąd raczej tego unikała...

Anita Sokołowska w szarnej marynarce w kratkę
East News

Anita Sokołowska od lat gra w serialach i na teatralnych deskach, ale dopiero rola przebojowej Zuzy z polsatowskiego hitu "Przyjaciółki" zrobiła z niej prawdziwą gwiazdę! Dzięki temu Anita Sokołowska zaczęła bywać na salonach, pojawiać się na okładkach, a także gromadzi tłumy fanów na swoim profilu na Instagramie. 

Wraz ze wzrostem popularności gwiazdy, jej życie prywatne również zaczęło wzbudzać emocje. Anita Sokołowska co jakiś czas pokazuje swojego 6-letniego synka Antoniego na Instagramie, ale - wzorem innych gwiazd - jedynie tyłem. Na swoim profilu nigdy jednak nie pokazuje partnera - Bartosza Frąckowiaka. Teraz zrobiła wyjątek i zabrała ukochanego na salony! Zobaczcie poniżej, jak razem wyglądali.

Anita Sokołowska z partnerem Bartoszem Frąckowiakiem

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak zjawili się na gali 30-lecia magazynu "Pani". To wyjątkowo rzadki widok! Ostatnie wspólne zdjęcia pary z salonów można znaleźć w sieci z 2015 roku! Nic więc dziwnego, że teraz wzbudzili sporą sensację. Anita i Bartosz wybrali czarne stylizacje i chętnie pozowali do zdjęć. 

Anita i Bartosz poznali się przy spektaklu "Przebudzenie wiosny" Franka Wedekina. Aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem" nie ukrywała, czym zachwycił ją ukochany.

Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny. Po jednej z pierwszych prób totalnie pod wrzeniem Bartka poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leząca tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy - wyznała aktorka.

Również teraz Anicie i Bartoszowi zdarza się razem pracować. Jej partner jest bowiem reżyserem teatralnym i Anita Sokołowska nieraz grała w jego sztukach. O współpracy z ukochanym mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku - powiedziała Anita Sokołowska. 

Zobaczcie poniżej, jak para wyglądała na 30-leciu magazynu "Pani":

Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak na gali Pani
East News

Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak na 30-leciu Pani
East News

Anita Sokołowska na gali Pani
East News

 

Więcej na temat Anita Sokołowska
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33