Anita Sokołowska w szarnej marynarce w kratkę
East News

Anita Sokołowska pokazała partnera na salonach! Dotąd raczej tego unikała...

Anita Sokołowska w szarnej marynarce w kratkę
East News

Anita Sokołowska od lat gra w serialach i na teatralnych deskach, ale dopiero rola przebojowej Zuzy z polsatowskiego hitu "Przyjaciółki" zrobiła z niej prawdziwą gwiazdę! Dzięki temu Anita Sokołowska zaczęła bywać na salonach, pojawiać się na okładkach, a także gromadzi tłumy fanów na swoim profilu na Instagramie. 

Wraz ze wzrostem popularności gwiazdy, jej życie prywatne również zaczęło wzbudzać emocje. Anita Sokołowska co jakiś czas pokazuje swojego 6-letniego synka Antoniego na Instagramie, ale - wzorem innych gwiazd - jedynie tyłem. Na swoim profilu nigdy jednak nie pokazuje partnera - Bartosza Frąckowiaka. Teraz zrobiła wyjątek i zabrała ukochanego na salony! Zobaczcie poniżej, jak razem wyglądali.

Anita Sokołowska z partnerem Bartoszem Frąckowiakiem

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak zjawili się na gali 30-lecia magazynu "Pani". To wyjątkowo rzadki widok! Ostatnie wspólne zdjęcia pary z salonów można znaleźć w sieci z 2015 roku! Nic więc dziwnego, że teraz wzbudzili sporą sensację. Anita i Bartosz wybrali czarne stylizacje i chętnie pozowali do zdjęć. 

Anita i Bartosz poznali się przy spektaklu "Przebudzenie wiosny" Franka Wedekina. Aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem" nie ukrywała, czym zachwycił ją ukochany.

Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny. Po jednej z pierwszych prób totalnie pod wrzeniem Bartka poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leząca tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy - wyznała aktorka.

Również teraz Anicie i Bartoszowi zdarza się razem pracować. Jej partner jest bowiem reżyserem teatralnym i Anita Sokołowska nieraz grała w jego sztukach. O współpracy z ukochanym mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku - powiedziała Anita Sokołowska. 

Zobaczcie poniżej, jak para wyglądała na 30-leciu magazynu "Pani":

Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak na gali Pani
East News

Anita Sokołowska, Bartosz Frąckowiak na 30-leciu Pani
East News

Anita Sokołowska na gali Pani
East News

 

Więcej na temat Anita Sokołowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47