Anita Sokołowska na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia
East News
Newsy

Anita Sokołowska postawiła na klasykę. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zachwyciła na pokazie Zienia!

Anita Sokołowska postawiła na klasykę. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zachwyciła na pokazie Zienia!
Anita Sokołowska
ONS/Facebook
Newsy
Anita Sokołowska pokazała zdjęcie syna. Fani aktorki na to: "Ale świetne włosy..."
Anita Sokołowska pokazała zdjęcie syna. Fani aktorki na to: "Ale świetne włosy..."

Anita Sokołowska wybrała się z rodziną na wakacje. Tym razem gwiazda "Przyjaciółek" i "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" wybrała się do Włoch, do Toskanii. Aktorka wrzuca mnóstwo zdjęć z wyprawy, ale jedno jest szczególne, bo jeszcze nigdy aktorka nie pokazała takiego zdjęcia swojego synka Antosia.  Okazuje się, że to śliczny blondynek!     Mały Antoś pod koniec sierpnia skończy 3 latka. Anita Sokołowska  bardzo chroni swoje życie prywatne, więc nie pokazuje synka i nie chodzi z rodziną na eventy. Dlatego takie zdjęcie to prawdziwe znalezisko dla jej fanów. Myślicie, że potem włosy synka aktorki ściemnieją? Te blond włosy Antosia sprawiają, że nie można nie pomyśleć o synu Anny Muchy - Teodorze, który też ma jaśniutkie blond włoski tylko, że kręcone... i Anna Mucha też uwielbia wypoczywać w Toskanii :). Zobacz także: Grecja, Włochy, polskie morze - zobacz, jak gwiazdy spędzają swoje wakacje! ZDJĘCIA   Anita Sokołowska pojechała na wakacje do Toskanii.   Anita Sokołowska z synkiem Antosiem na wakacjach.

Anita Sokołowska w białym fartuchu
TV-Show
Anita Sokołowska wyznała, którego jurora "Top Chef" boi się najbardziej! I nie jest to Amaro WIDEO
Anita Sokołowska wyznała, którego jurora "Top Chef" boi się najbardziej! I nie jest to Amaro WIDEO

Anita Sokołowska zdradziła, którego z jurorów "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" boi się najbardziej! Okazuje się, że gwiazda znana z hitowego serialu "Przyjaciółki" najbardziej obawia się Macieja Nowaka. Anita Sokołowska przyznała, że wynika to głównie z tego, że właśnie z nim znają się z zupełnie innej strony i nagle spotkali się na planie wspólnego projektu. Jak widać Wojciech Modest Amaro i Ewa Wachowicz nie są straszni Anicie Sokołowskiej: Chyba Maćka Nowaka. My z Maćkiem znamy się z zupełnie innej przestrzeni, przestrzeni teatralnej, ze środowiska teatralnego. I tutaj on występuje w zupełnie innej roli, ja też w zupełnie innej roli. Bo ja mogę się uśmiechać, ale nie zagram tego, że jestem świetną kucharką, bo jeśli coś mi nie wyjdzie to mi po prostu nie wyjdzie. Co jeszcze wyznała aktorka w rozmowie z Party.pl?   Zobacz:  Top Chef Gwiazdy od kuchni: Anita Sokołowska opowiedziała nam o swojej wpadce z marchewką! ​   Anita Sokołowska wyznała, którego z jurorów "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" obawia się najbardziej Okazuje się, że gwiazda najbardziej boi się Macieja Nowaka

Anita Sokołowska i Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwiazdami?
TV-Show
Anita Sokołowska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?! Stefano Terrazzino nie ma wątpliwości!
Anita Sokołowska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?! Stefano Terrazzino nie ma wątpliwości!

Anita Sokołowska wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"!? Na Facebooku tancerza Stefano Terrazzino pojawiło się wspólne zdjęcie z aktorką i intrygujący opis:  Para numer 4 !!!ale byloby z Anita temperament na parkciecie Tzg !!!. Czy to oznacza, że gwiazda "Przyjaciółek" pojawi się na parkiecie?   Anita Sokołowska w Tańcu z Gwiazdami!? Anita Sokołowska miała wystąpić już w Tańcu z Gwiazdami przy okazji drugiej polsatowskiej edycji. Niestety,  udział w show kolidował z jej pracą w teatrze w Bydgoszczy i planem "Przyjaciółek" w Warszawie. Czy jesienią znajdzie czas i ochotę na udział w programie? Jeśli tak, jej partnerem pewnie byłby Stefano Terrazzino, który dołączył niedawno do obsady "Przyjaciółek" i świetnie dogaduje się z Sokołowską. Trzymamy kciuki!   Zobacz także:  Anita Sokołowska w bardzo krótkich włosach. Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę?   Anita Sokołowska i Stefano Terrazzino na planie serialu. Anita Sokołowska być może wystąpi w Tańcu z Gwiazdami.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner