Ania z "Rolnik szuka żony" o związku Ilony i Adriana
Instagram
Newsy

Ania z "Rolnik szuka żony" rozpływa się nad związkiem Ilony i Adriana. Co ją rozczuliło?

Ania z "Rolnik szuka żony" rozpływa się nad związkiem Ilony i Adriana. Co ją rozczuliło?

Ania z "Rolnik szuka żony" zachwyciła się zdjęciem Ilony i Adriana, których poznała w ostatniej edycji programu. Zarówno ona jak i jej wybranek Jakub oraz Ilona i Adrian zakochali się w sobie na planie show. Po emisji programu zyskali nie tylko miłość ale również przyjaźń. Obie pary mogą liczyć na wzajemne wsparcie oraz dobre słowo. Co poruszyło Annę, kiedy patrzyła na zdjęcie swoich przyjaciół z "Rolnik szuka żony"? 

Zobacz także: Będzie ślub w "Rolnik szuka żony"? Oto piękna historia miłości Anny i Jakuba. Aż łza się w oku kręci!

Najbogatszy "Rolnik" z 6. edycji nie obawia się kobiet, które polują na bogatego męża? Zobaczcie, co mówi Marta Manowska

Ania z "Rolnik szuka żony" kibicuje Ilonie i Adrianowi

Ilona i Adrian są bardzo aktywni na swoich portalach społecznościowych i dzielą się z fanami wieloma szczegółami ze swojego związku. Na ich kontach pojawia się wiele zdjęć, ponieważ pasją Adriana jest fotografia. Ilona początkowo niechętna do pozowania teraz z chęcią została modelką ukochanego. 

Dziś para opublikowała zdjęcie w pasujących do siebie stylizacjach. Zauważyła to niemalże natychmiastowo Ania z "Rolnik szuka żony":

Jak zwykle idealnie dopasowani ze wszystkim - napisała pod zdjęciem

To idealne podsumowanie ich związku! Początkowo widzowie Rolnika nie dawali szans uczuciu tych dwojga, jednak oni udowodnili, że jest zupełnie inaczej. Ilona może liczyć na ukochanego w każdej sytuacji, niedawno obronił ją przed niesłuszną krytyką ze strony złośliwego internauty.  Wygląda na to, że zakochani pasują do siebie nie tylko charakterami ale również stylizacjami! Miło również obserwować jak wzajemnie inspirują się swoimi pasjami: Adrian zaraził Ilonę miłością do zdjęć, a ona pokazała mu jak zajmować się końmi.

Fani czekają już tylko na wieści o ślubie! 

Zobacz także: Głosuj na parę TV roku 2019! Coraz wyżej Ilona i Adrian z "Rolnik..."! Zagrożą Ewie i Kamilowi z "Big Brothera"?

Ilona i Adrian zakochali się w sobie dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś są nierozłączni, a o tym jak bardzo do siebie pasują mówią nawet ich stylizacje! 

Adrian i Ilona z
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" bardzo kibicuje przyjaciołom poznanym w programie. Jej również udało się znaleźć miłość w szóstej edycji show. 

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

 

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Adrian z "Rolnik szuka żony" staje w obronie Ilony! Załatwił hejtera w mistrzowski sposób
Adrian z "Rolnik szuka żony" staje w obronie Ilony! Załatwił hejtera w mistrzowski sposób

Adrian i Ilona poznali się dzięki programowi " Rolnik szuka żony ", do którego zgłosili się w poszukiwaniu miłości. Ta decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę. Chociaż początkowo pod okiem kamer ciężko im było się dogadać, a ostateczna decyzja Adriana zaskoczyła telewidzów, to para udowodniła, że są dla siebie stworzeni.  Relacja Adriana i Ilony budziła duże zainteresowanie w trakcie programu, więc fani bardzo szybko odnaleźli ich profile na Instagramie, aby śledzić ich dalsze losy. Popularność w sieci ma rownież swoje cienie. Ilona w ostatnich dniach doświadczyła ataku hejtera, jednak mogła liczyć na natychmiastową reakcję ukochanego! Tylko spójrzcie, w jaki sposób rolnik stanął w obronie wybranki swojego serca. Nie zostawił na hejterze suchej nitki! Zobacz także:  Dramat Jakuba z "Rolnika"! Chciał wybudować dom, ale poważna choroba pokrzyżowała mu plany! Adrian udowodnił Ilonie, że może na niego liczyć w każdej sytuacji!   

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram
Newsy
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Ilona i Adrian zakochali się w sobie w programie " Rolnik szuka żony " i dziś są już nierozłączni. Na Instagramie Ilony pojawiają się zdjęcia, na których widać, że pomaga ukochanemu w gospodarstwie. Czy to oznacza, że para zamieszkała już razem? Niedawno pokazali także fotki ze wspólnego urlopu w górach, a w miniony weekend bawili się na weselu.  Zobacz także:  Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela! Ilona wyglądała pięknie! Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem?  Ilona i Adrian poznali się na planie "Rolnik szuka żony". O względy Adriana oprócz Ilony walczyły jeszcze Agata oraz Wioleta. Początkowo nikt nie dawał szans temu uczuciu, a dziś... wszyscy czekają ich na wesele!  Czy zdecydowali się już razem zamieszkać? Na razie para bawiła się na weselnym przyjęciu u znajomych, ale również Ci, z niecierpliwością czekają na ich ślub:  (...) Super, że byliście! I teraz czekamy Adek na kolejne wesele! Adrian i Ilona na razie nie zdradzają czy planują się pobrać, jednak widać, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Ilona często publikuje zdjęcia, na których pomaga ukochanemu w gospodarstwie. Wczoraj byli tak zajęci, że napisała:  Czy tylko nas ominął Blue Monday?  Czy to oznacza, że Ilona postanowiła już zamieszkać z Adrianem? Z podobnymi decyzjami zmagają się również Ania i Jakub z tej samej edycji. Ania w wywiadzie zdradziła, że zamieszkają razem już niedługo, a tymczasem ukochany odwiedzą ją i jej synka w Poznaniu.  Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o trudach macierzyństwa i relacji z Jakubem! Stanie się wzorem dla innych kobiet? Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem? Para pokazuje dużo zdjęć ze...

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Natalia z "Rolnik szuka żony" planuje ślub?! Adrian mocno to zasugerował...
Natalia z "Rolnik szuka żony" jest w szczęśliwym związku i już tego nie ukrywa. Czy zdecyduje się na ślub z nowym partnerem? Adrian zdradził jej tajemnicę?

Natalia z " Rolnik szuka żony " jest w szczęśliwym związku i już tego nie ukrywa. Na jej portalach społecznościowych pierwsze zdjęcia z tajemniczym mężczyzną pojawiały się jeszcze w zeszłym roku. Uczestniczka programu TVP pochwaliła się niedawno prezentem, jaki dostała od ukochanego. Był to pierścionek, ale nie miał nic wspólnego z zaręczynami. Jednak dyskusja, jaka wywiązała się pod jednym ze zdjęć Adriana z tej samej edycji show wskazuje na to, że Natalia nie wyklucza wyjścia za mąż! Czy te plany spełnią się szybciej niż nam się wydaje?  Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu? "Kochani, idą zmiany"! Natalia z "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu?  Natalia z "Rolnik szuka żony" bardzo zżyła się z innymi uczestnikami z produkcji. Często spotyka się z Wiolą i Dianą, ale również kibicuje związkowi Adriana i Ilony. Znajomi z "Rolnik szuka żony" często komentują swoje nowe aktualizacje na profilach. Adrian, poza gospodarstwem, profesjonalnie zajmuje się także fotografią. Robi zdjęcia nie tylko w plenerze ale również na ślubach. To właśnie efekty ślubnej sesji w wykonaniu Adriana zwróciły uwagę Natalii:  - Masz talent - napisała pod jednym ze zdjęć. - Zrobię Ci takie na Twoim - odpowiedział Adrian. - Ok, trzymam za słowo! Oczywiście ta wymiana zdań nie potwierdza decyzji o ślubie Natalii i jej partnera, ale na pewno upewnia w przekonaniu, że należy ona do grona kobiet, które marzą o białej sukni i ślubowaniu miłości przed ołtarzem. W ostatnim czasie nie tylko Natalia znalazła miłość, ale również Wiola. O założeniu rodziny nie raz wspominali także Ilona i Adrian, a Joanna niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak myślicie, kto pierwszy zdecyduje się na ślub?  Zobacz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner