Ania z "Rolnik szuka żony" po głośnym rozstaniu z Jakubem na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych. Wygląda jednak na to, że już zapomniała o rolniku i coraz częściej publikuje posty, na których widzimy ją uśmiechniętą i szczęśliwą.

Reklama

W ramach weekendu uczestniczka "Rolnika" pokazała, jak spędza swój wolny czas. Okazuje się, że zarówno Anna, jak i jej syn są fanami piłki nożnej. Zobaczcie...

Ania z "Rolnik szuka żony" o swoim weekendzie!

Uczestniczka "Rolnika" pochwaliła się właśnie nowym zdjęciem na Instagramie i pokazała, co robi w wolnym czasie. Okazuje się, że Ania Stelmaszczyk to zapalona kibicka. A kto jest jej idolem?

Jak zaczeliscie weekend? My na sportowo ???? Jasiek walczy ba boisku a ja kibicuję i marzne ???? Ale kocham patrzeć jak gra - napisała Ania Stelmaszczyk na Instagramie.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów programu "Rolnik szuka żony" i osób, które kibicują Ani i życzą jej, aby znalazła w życiu miłość. Internauci są zachwyceni pasją jej syna.

Super

Mój syn też zapalony piłkarz.

Tylko zwycięstwo!❤️????

Widać, że Anna doskonale dogaduje się z Jaśkiem i jest dla niego ogromnym wsparciem! Brawo za aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu!

Zobacz także

Tylko spójrzcie na to zdjęcie...

Ania z "Rolnik szuka żony" ma doskonały kontakt z synem

Akpa

Ania i Jakub tworzyli świetną parę.

Facebook Rolnik szuka żony TVP

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama