Party.pl

fiszka orange Advertisement

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

"Skrzywdzisz Jakuba!" Ania z "Rolnik szuka żony" jednym komentarzem zamknęła usta wszystkim hejterom!

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Ania z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na krytyczne uwagi internautów! Jak zareagowała na zarzuty, że skrzywdzi Jakuba? Ania i Jakub to zdecydowanie najpopularniejsza para, która poznała się na planie szóstej edycji show TVP. Ich relacja od samego początku wzbudzała ogromne emocje wśród fanów, którzy cały czas mocno im kibicują i mają nadzieję, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie. Niestety, nie wszyscy internauci wierzą, że Ania naprawdę jest zauroczona Jakubem i chce z nim być. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się wpisy, obok których partnerka rolnika nie mogła przejść obojętnie! Zobaczcie, co napisała o swojej relacji z Jakubem!

Ania odpowiada na zaczepki internautów

Między Anią a Jakubem uczucie rodziło się powoli. Para nie ukrywała, że chce być razem, ale wiedzieli, że ze względu na syna Ani nie mogą podejmować zbyt pochopnych decyzji. Jakub nie ukrywał, że jest zauroczony Anią, ale partnerka rolnika bardzo ostrożnie podchodziła do związku. W wielkim finale szóstej edycji "Rolnik szuka żony" dowiedzieliśmy się, że Ania i Jakub są razem, a ich uczucie wciąz kwitnie. Niestety, niektórzy internauci wciąż nie wierzą w szczere intencje Ani! Co więcej, na jej profilu na Instagranie pojawiły się komentarze, w których internauci twierdzą, że Ania skrzywdzi rolnika! Ania zareagowała  zaczepki i odpowiedziała na zaskakujące wpisy pod jej wspólnymi fotkami z Jakubem. 

Aniu mam nadzieję, że nie skrzywdzisz Kuby. Wybacz, ale nie wierzę w Twoje szczere intencje... - napisała jedna z internautek.

- Myślę, żeby ocenić trzeba bliżej poznać osobę 😉 Nie chodzi tu przecież o to, aby całemu światu coś udowadniać i pokazywać bo ważne jest to, aby Kuba ( w moim przypadku) wiedział, co ja czuję i to się dla mnie liczy 🤗 - odpowiedziała Ania.

Nie wierzę w CIEBIE...myślę, że skrzywdzisz Jakuba... - napisał kolejny internauta.

- Na szczęście takich niedowiarków jest bardzo mało 😘- odpowiedziała na zaczepki Ania.

My mocno trzymamy kciuki za Anię i Jakuba i wierzymy, że za jakiś zas usłyszymy o ich... ślubie! Tego im życzymy! 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się prezentem od Jakuba. Ależ on ją kocha!

Ania odpowiedziała na krytyczne uwagi internautów.

 

 

 

Niektórzy internauci twierdzą, że Ania skrzywdzi Jakuba.

Ania Rolnik szuka żony
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34