Ania i Grzegorz Bardowscy na Instagramie Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony opowiedzieli o swoich planach w PnŚ Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony opowiedzieli o swoich planach w PnŚ Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" wystąpili w Pytaniu na śniadanie Ania i Grzesiek z "Rolnik z szuka żony"
Ania i Grzegorz Bardowscy na Instagramie
Instagram
1/5
Ania i Grzegorz Bardowscy na Instagramie
Instagram

Rodzina Anny i Grzegorza Bardowskich wkrótce się powiększy? Jedni z najpopularniejszych uczestników drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawili się w ostatnim odcinku "Pytania na Śniadanie" i zdradzili, co u nich słychać!

Chociaż od emisji drugiej serii hitu TVP minęło już sporo czasu, to fani programu wciąż kibicują Ani i Grześkowi, którzy od 2016 roku są szczęśliwymi rodzicami małego Jasia. Internauci z pewnością zastanawiają się, czy rodzina Bardowskich wkrótce się powiększy... Na to pytanie odpowiedzieli właśnie w "Pytaniu na Śniadanie"!

Zobaczcie, co Ania i Grzesiek zdradzili w śniadaniowym programie! 

Zobacz także: Grzesiek Bardowski z "Rolnik szuka żony" zmienia branżę?! Zobacz jego nowe nagranie!

2/5
Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony opowiedzieli o swoich planach w PnŚ
screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Ania i Grzegorz Bardowscy w programie "Pytanie na Śniadanie" po raz kolejny przyznali, że marzą o dużej rodzinie. Jak odpowiedzieli na pytanie prowadzącego "czy Jaś będzie miał rodzeństwo?"?

pewnie tak, ale kiedy...- zaczęła mówić Ania.

 

Ja bym bardzo chciał, od początku mówiłem, że moje marzenie to taka duża rodzina- wtrącił się Grzegorz.

Zobaczcie, co jeszcze powiedzieli w "PnŚ"! 

 

3/5
Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony opowiedzieli o swoich planach w PnŚ
screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Ile dzieci chciałby mieć Grzesiek?

Dwójka, trójka, czwórka. Negocjacje były i ustaliliśmy, że trójka- przyznał rolnik.

Zanim jednak na świecie pojawią się kolejne pociechy Ani i Grześka, para skupia się teraz na wychowywaniu małego Jasia. Dumna mama zdradziła, jaki jest jej mały synek. 

Jest takim żywym dzieckiem, wszędzie go pełno, uwielbia się bawić, poznawać świat. Całe dnie w sumie spędza ze mną, więc razem bawimy się, gotujemy, sprzątamy. Wszystko razem- zdradziła Ania. 

Co jeszcze słychać u Ani i Grześka? Para przygotowała zaskakującą akcję! 

4/5
Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" wystąpili w Pytaniu na śniadanie
Instagram

Para w programie "Pytanie na śniadanie" zapowiedziała, że planuje specjalną akcję dla rolników! Szczegóły zdradzili w specjalnym nagraniu, które zostało opublikowane Facebooku. Okazuje się, że Anna i Grzegorz będą przeprowadzac "agrorewolucje"! 

Zobaczcie sami! 

 

5/5
Ania i Grzesiek z "Rolnik z szuka żony"
Instagram