Ania Bardowska w białej koszuli w czarn grochy i Grzesiek Bardowski w czarnej koszulce
Instagram

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" szykują pokój dla trzeciego dziecka! Ich rodzina wkrótce się powiększy?

Ania Bardowska w białej koszuli w czarn grochy i Grzesiek Bardowski w czarnej koszulce
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nagranie, w którym przyznaje, że chce po raz trzeci zostać mamą! Okazuje się, że Ania i Grzesiek z drugiej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki planują już nawet pokój dla kolejnego dziecka. Jak na szczere wyznanie żony zareagował rolnik? Musicie zobaczyć to nagranie z udziałem Ani Bardowskiej!

Ania Bardowska planuje powiększenie rodziny

Ania i Grzesiek Bardowscy już od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony", a kilka miesięcy po ostatnim odcinku zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Pod koniec 2016 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Jaś. Trzy lata później Ania i Grzesiek Bardowscy doczekali się córki. Kilka miesięcy po narodzinach drugiego dziecka para rozpoczęła budowę nowego domu- teraz okazuje się, że Ania i Grzesiek planują w nim pokój dla trzeciego dziecka! Na kanale Ani Bardowskiej na youtube.com pojawiło się nowe nagranie, w którym żona rolnika odpowiada na pytania internautów. Jedna z fanek zapytała, czy w nowym domu ich dzieci- Jaś i Liwia- będą miały osobne pokoje. Jak odpowiedziała żona rolnika?

Będą miały pokoje osobno no i awaryjnie będziemy mieć taki mały pokoik. Zakładamy, że to będzie pokoik dla gości. Chyba, że nasza rodzina by się kiedyś powiększyła jeszcze- powiedziała Ania Bardowska. 

Na nagraniu, w tle można usłyszeć, jak na wypowiedź żony zareagował rolnik!

Cooo? Rodzina? Powiększyła? - pytał zaskoczony rolnik.

Grzegorz nigdy nie mów nigdy. A moja babcia przez całe życie mówiła "od przybytku głowa nie boli, ale jak ubędzie to bardzo". Widzisz, takie mądrości... coś w tym jest- odpowiedziała mu Ania. 

Zobaczcie, co jeszcze zdradziła Ania Bardowska! Kiedy planują przeprowadzkę do nowego domu?

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z wakacji. Ostatnie dni nie były jednak łatwe...

Ania Bardowska planuje powiększenie rodziny.

 

Myślicie, że para wkrótce ogłosi radosną nowinę?

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05