Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ania Bardowska w białej koszuli w czarn grochy i Grzesiek Bardowski w czarnej koszulce
Instagram
Newsy

Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" szykują pokój dla trzeciego dziecka! Ich rodzina wkrótce się powiększy?

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nagranie, w którym przyznaje, że chce po raz trzeci zostać mamą!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nagranie, w którym przyznaje, że chce po raz trzeci zostać mamą! Okazuje się, że Ania i Grzesiek z drugiej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki planują już nawet pokój dla kolejnego dziecka. Jak na szczere wyznanie żony zareagował rolnik? Musicie zobaczyć to nagranie z udziałem Ani Bardowskiej!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ania Bardowska planuje powiększenie rodziny

Ania i Grzesiek Bardowscy już od kilku lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony", a kilka miesięcy po ostatnim odcinku zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Pod koniec 2016 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Jaś. Trzy lata później Ania i Grzesiek Bardowscy doczekali się córki. Kilka miesięcy po narodzinach drugiego dziecka para rozpoczęła budowę nowego domu- teraz okazuje się, że Ania i Grzesiek planują w nim pokój dla trzeciego dziecka! Na kanale Ani Bardowskiej na youtube.com pojawiło się nowe nagranie, w którym żona rolnika odpowiada na pytania internautów. Jedna z fanek zapytała, czy w nowym domu ich dzieci- Jaś i Liwia- będą miały osobne pokoje. Jak odpowiedziała żona rolnika?

Będą miały pokoje osobno no i awaryjnie będziemy mieć taki mały pokoik. Zakładamy, że to będzie pokoik dla gości. Chyba, że nasza rodzina by się kiedyś powiększyła jeszcze- powiedziała Ania Bardowska. 

Na nagraniu, w tle można usłyszeć, jak na wypowiedź żony zareagował rolnik!

Cooo? Rodzina? Powiększyła? - pytał zaskoczony rolnik.

Grzegorz nigdy nie mów nigdy. A moja babcia przez całe życie mówiła "od przybytku głowa nie boli, ale jak ubędzie to bardzo". Widzisz, takie mądrości... coś w tym jest- odpowiedziała mu Ania. 

Zobaczcie, co jeszcze zdradziła Ania Bardowska! Kiedy planują przeprowadzkę do nowego domu?

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z wakacji. Ostatnie dni nie były jednak łatwe...

Ania Bardowska planuje powiększenie rodziny.

 

Myślicie, że para wkrótce ogłosi radosną nowinę?

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o świętach wielkanocnych
Newsy
Małgosia z "Rolnik szuka żony" o synu. Zdradziła, skąd pomysł na imię i jakie było jego pierwsze słowo. Będziecie zaskoczeni
Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradza, skąd pomysł na imię dla jej synka!

Małgosia i Paweł z " Rolnik szuka żony " są jedną z najpopularniejszych par, które znalazły miłość w programie. Niedługo po ślubie rolniczka pochwaliła się szczęśliwą nowiną o ciąży, a 24 lutego 2019 roku przyszedł na świat Ryszard. W rozmowie z Party.pl Małgosia Borysewicz zdradziła, skąd pomysł na imię dla synka, które trzeba przyznać, nie należy do popularnych.  Dowiedźcie się, co zdradziła Małgosia o swoim synku. Nie uwierzycie, jakie było pierwsze słowo Rysia! Zobaczcie sami! Zobacz także:  Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali archiwalne nagrania ze ślubu! Co za pamiątka!   

Anna Bardowska z córką
screen youtube.com
Newsy
Anna Bardowska szczerze o swojej chorobie: "Mam ostrą anemię". Zdradziła również, czy chce mieć więcej dzieci!
Ania Bardowska w najnowszym filmie opublikowanym w sieci przyznała, że choruje na anemię i zdradziła, czy planuje kolejną ciążę!

Ania Bardowska w najnowszym filmie opublikowanym w sieci przyznała, że choruje na anemię i zdradziła, czy planuje kolejną ciążę! Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ania zrobiła na rolniku ogromne wrażenie już na etapie czytania listów. Chyba wszyscy fani show TVP pamiętają, że kiedy Grzesiek czytał list od Ani zabiły kościelne dzwony- rolnik wyznał wówczas, że właśnie przed taką kobietą mógłby klęknąć na jedno kolano i się jej oświadczyć. W trakcie programu między Anią a Grześkiem rodziło się uczucie, a kilka miesięcy po zakończeniu drugiej edycji "Rolnika" para zdecydowała się na ślub. Po jakimś czasie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Jaś. Kilka tygodni temu Ania i Grzesiek po raz drugi zostali rodzicami. Teraz żona rolnika zdradziła, czy planuje kolejną ciążę!  Anna Bardowska chce mieć więcej dzieci? Ania i Grzesiek Bardowscy opublikowali na swoim kanale na youtube.com nowe nagranie, w którym nie tylko zdradzają, jak zmieniło się ich życie po narodzinach córeczki, ale również czy planują kolejne dziecko! Żona rolnika przyznała przy okazji, że choruje na anemię!  Nie wiem, jak na razie nie jestem w stanie się skupić na tym, żeby myśleć o kolejnych dzieciach. Dzieci może bym chciała mieć więcej, ale jeszcze nie odpoczęłam po tych sytuacjach porodowych, okołoporodowych, tych wszystkich negatywnych wrażeniach jakie doświadczyłam. To nie chodzi tylko o mój wygląd, tylko o strach którego się najadłam, w sumie o wygląd też bo mam ostrą anemię- powiedziała Ania Bardowska.  A jak narodziny drugiego dziecka skomentował Grzesiek? Co mnie zaskoczyło? Że znowu nie sprawdziły się te wszystkie opowiadania naszych znajomych jak to będzie źle. Przy Jasiu...

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię
Newsy
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie synka. To cały tata
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z synkiem. To już duży chłopak!

Anna Bardowska z " Rolnik szuka żony " od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi dziećmi. Na instagramowym koncie rolniczki w ostatnim czasie najczęściej pojawiały się fotografię z Liwią. Dziewczynka skończyła już 8. miesięcy i jest bardzo podobna do swojej mamy. Tym razem Ania postanowiła pokazać starszego syna. Jaś to już duży chłopiec i nie sposób nie zauważyć jego podobieństwa do Grzegorza Bardowskiego. To cały tata! Zobaczcie sami... Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z synkiem Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Szybko okazało się, że parę połączyło uczucie i w 2016 roku wzięli ślub. Mają dwójkę dzieci: Jasia i Liwię. Chłopiec to cały tata, co od początku podkreślali Internauci, a z wiekiem podobieństwo jest jeszcze większe. Na nowym zdjęciu widać, że Jaś bardzo urósł i wygląda niemal jak kopia swojego taty! Ale tu Janek do Grześka podobny mega🤗 Jaki on podobny do taty 😮😋 Ale mały Jaś podobny do taty. Normalnie wykapany tata😉😊 Na zdjęciu uwagę fanów "Rolnika" przyciągnęła też stylizacja Anny Bardowskiej. Pod jej adresem znów popłynęła fala komplementów. Jej obserwatorki są pod wrażeniem tego, że rolniczka nawet na co dzień wygląda doskonale.  Aniu jak znajdujesz motywacje i sile by codziennie tak pięknie wyglądać?? 😉😘ślicznie Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała brzuszek na randce z mężem. Odpowiedziała na pytanie o płeć dziecka!         Wyświetl ten post na Instagramie.      ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner