Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" mają kryzys?! "Iskrzy pomiędzy nami i to tak negatywnie..."

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chwilowym kryzysie w małżeństwie z Grzegorzem! Zdradziła, co jest powodem, że pomiędzy nimi "iskrzy i to tak negatywnie". Co tak wpływa na sytuację pomiędzy małżonkami? 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" w bluzce w groszki. To hit na wiosnę i lato 2020!

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" mają kryzys? 

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski poznali się na planie "Rolnik szuka żony". Od chwili, w której powiedzieli sobie sakramentalne "tak" minęło już ponad 4 lata! Dziś są już rodzicami Jasia oraz Liwii. Ania i Grzegorz uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych i najbardziej zgranych par znanych z hitowego show TVP. Bardowscy są bardzo aktywni i popularni w sieci. Często dzielą się tym, co u nich słychać. Widzowie pokochali ich za naturalność oraz prawdomówność, której w czasach kreowania idealnego życia na Instagramie naprawdę brakuje. Ania nie boi się mówić o tym, że czasami mają z Grzegorzem trudne dni. O małym kryzysie w związku opowiedziała dzisiaj na Instagramie. 

Wczoraj udało mi się nagrać film na niedziele, czekam na montaż ale grubo się zastanawiam jak to będzie wyglądało, ponieważ pomiędzy mną a Grześkiem w ostatnich dniach tak iskrzy, że aż się boję. Tak iskrzy ale negatywnie, chyba jesteśmy za bardzo zapracowani i przemęczeni tym wszystkim. No nic... - zdradziła Ania 

Ania i Grzegorz są bardzo aktywni zawodowo. Prowadzą gospodarstwo, zajmują się wychowaniem dwójki dzieci oraz dopilnowują pracy na budowie, ponieważ już nie długo będą chcieli zamieszkać we własnym domu. Ogrom obowiązków daje im się we znaki, ale na pewno niedługo uda im się zażegnać chwilową napiętą sytuację. 

Zobacz także: Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała piękne zdjęcie z mężem i synem!

Ania Bardowska zdradziła, że pomiędzy nią a jej mężem "iskrzy ale tak negatywnie". Na szczęście to tylko chwilowy kryzys spowodowany dużym nakładem obowiązków, jaki teraz mają. 

Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swoje wesele
Instagram

Ania i Grzegorz poznali się na planie "Rolnik szuka żony". W tym roku minęło już 4 lata odkąd są małżeństwem. Ale ten czas leci! 

Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05