Party Stories
Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram
Newsy

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" mają kryzys?! "Iskrzy pomiędzy nami i to tak negatywnie..."

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chwilowym kryzysie w małżeństwie z Grzegorzem! Zdradziła, co jest powodem, że pomiędzy nimi "iskrzy i to tak negatywnie". Co tak wpływa na sytuację pomiędzy małżonkami? 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" w bluzce w groszki. To hit na wiosnę i lato 2020!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" mają kryzys? 

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski poznali się na planie "Rolnik szuka żony". Od chwili, w której powiedzieli sobie sakramentalne "tak" minęło już ponad 4 lata! Dziś są już rodzicami Jasia oraz Liwii. Ania i Grzegorz uchodzą za jedną z najsympatyczniejszych i najbardziej zgranych par znanych z hitowego show TVP. Bardowscy są bardzo aktywni i popularni w sieci. Często dzielą się tym, co u nich słychać. Widzowie pokochali ich za naturalność oraz prawdomówność, której w czasach kreowania idealnego życia na Instagramie naprawdę brakuje. Ania nie boi się mówić o tym, że czasami mają z Grzegorzem trudne dni. O małym kryzysie w związku opowiedziała dzisiaj na Instagramie. 

Wczoraj udało mi się nagrać film na niedziele, czekam na montaż ale grubo się zastanawiam jak to będzie wyglądało, ponieważ pomiędzy mną a Grześkiem w ostatnich dniach tak iskrzy, że aż się boję. Tak iskrzy ale negatywnie, chyba jesteśmy za bardzo zapracowani i przemęczeni tym wszystkim. No nic... - zdradziła Ania 

Ania i Grzegorz są bardzo aktywni zawodowo. Prowadzą gospodarstwo, zajmują się wychowaniem dwójki dzieci oraz dopilnowują pracy na budowie, ponieważ już nie długo będą chcieli zamieszkać we własnym domu. Ogrom obowiązków daje im się we znaki, ale na pewno niedługo uda im się zażegnać chwilową napiętą sytuację. 

Zobacz także: Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała piękne zdjęcie z mężem i synem!

Ania Bardowska zdradziła, że pomiędzy nią a jej mężem "iskrzy ale tak negatywnie". Na szczęście to tylko chwilowy kryzys spowodowany dużym nakładem obowiązków, jaki teraz mają. 

Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swoje wesele
Instagram

Ania i Grzegorz poznali się na planie "Rolnik szuka żony". W tym roku minęło już 4 lata odkąd są małżeństwem. Ale ten czas leci! 

Ania i Grzegorz Bardowscy  z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Bardowska Rolnik szuka żony w ciepłym swetrze na jesień 2020
Instagram
Newsy
Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała swojego tatę. Zdradziła, czym się zajmuje!

Anna Bardowska z " Rolnik szuka żony " na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych budowę nowego domu. Niedawno pokazała swoje zdjęcia z placu budowy i pokazała, że  na budynku pojawił się już dach . Teraz okazuje się, że prace idą dalej i rolniczka zaprosiła na budowę swojego tatę. Anna Bardowska po raz pierwszy pokazała swoją rodzinę na Instastories i zdradziła, czym zajmuje się jej tata. Są do siebie podobni? Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała swojego tatę Anna i Grzegorz poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Mężczyzna szybko odesłał pozostałe kandydatki i widać było, że jest zauroczony Anną. Teraz para ma dwójkę dzieci: Jasia i Liwię, i spełnia marzenie o własnym domu. W niedzielne popołudnie Anna opublikowała nową relację na Instastories i zdradziła, w niej, że razem z Grzegorzem i swoim tatą są na budowie i wykonują pomiary. Okazuje się, ze tata rolniczki zajmuje się posadzkami od wielu lat i to on będzie je wykonywał w domu córki. Anna Bardowska zdradziła też, że w młodości wielokrotnie towarzyszyła swojemu takie podczas prac na budowach, być może dlatego tak mocno angażuje się w budowę domu na każdym etapie. Tylko spójrzcie, jak idą postępy na budowie domu Anny i Grzegorza Bardowskich! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy świętują pierwsze urodziny córeczki! Pochwalili się uroczą rodzinną fotografią Anna Bardowska zdradziła, że jeszcze na studiach spędzała z tatą dużo czasu na budowach. Budowa domu Bardowskich postępuje w ekspresowym tempie.     

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram
Newsy
Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" obchodzą czwartą rocznicę ślubu! Pokazali wyjątkowe zdjęcie
Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy świętują 4 rocznicę ślubu!

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji " Rolnik szuka żony ". Wczoraj obchodzili już 4. rocznicę ślubu! Ale ten czas leci! Ania krótko podsumowała te piękne lata u boku męża, a co ciekawe podkreśliła, że wcale nie są tak idealni jakby mogło się to wydawać! Czy Grzegorz będzie zadowolony z wpisu, który zamieściła w internecie? Najbardziej lubiana para z "Rolnik szuka żony" zdradziła również, co wygrawerowali sobie na obrączkach - to dość nietypowy pomysł.  Zobacz także:  Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała piękne zdjęcia dzieci. "Liwia nie jest podobna do Jasia" Ania i Grzegorz Bardowscy obchodzą 4. rocznicę ślubu Uczucie Ani i Grzegorza Bardowskich rodziło się oczach widzów. Ania i Grzegorz poznali się na planie "Rolnik szuka żony", a dziś są już 4 lata po ślubie i mają dwoje wspaniałych dzieci: synka Janka i córeczkę Liwię. Uczestniczka show TVP z okazji czwartej rocznicy ślubu opublikowała zdjęcie z mężem. Zapozowali na polu, a to dla nich symboliczne. W końcu oboje zajmują się gospodarstwem, ale również początek ich znajomości był związany z rolnictwem.  16 kwietnia, nasza 4 rocznica. Wzloty, upadki, kłótnie, godzenie się - na pewno nie jesteśmy idealni ! Wspólne prowadzenie gospodarstwa, wspólne wychowywanie Jasia i Liwi, wspólna praca - życzcie nam dużo cierpliwości :) Grawer na naszych obrączkach - Future Days. Coś co przypomina nam, żeby patrzeć tylko do przodu :) Podsumowanie naszych wspólnych dni - MIŁOŚĆ ❤️ Życzymy im kolejnych takich pięknych lat, aby mogli cieszyć się każdą kolejną rocznicą coraz bardziej.  Zobacz także:  Ania Bardowska pokazała projekt swojego domu. Będzie bardzo nowocześnie Ania i Grzegorz Bardowscy obchodzą już 4....

Anna Bardowska w koszulowej koszuli z Zary za 199 zł
Instagram
TV-Show
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak mąż czyta listy: "Grzesiek się cofnął w czasie"

Grzegorz Bardowski z " Rolnik szuka żony " wrócił do czytania listów? Takie zaskakujące zdjęcie opublikowała Anna w relacji na Instastories. W siódmej edycji aż dwoje rolników zdecydowało się na taki krok: Magdalena i Dawid, którzy pożegnali wszystkich swoich kandydatów. Ale dlaczego Grzegorz wraca do listów? O co chodzi? Czyżby kryzys?d Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" czyta listy Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała w relacji na Instastories, jak jej mąż czyta listy. Kobieta skomentowała to i wróciła wspomnieniami do programu, kiedy wśród listów od kandydatek pojawił też jej list. Od tego wszystko się zaczęło, a dziś są małżeństwem i rodzicami dwójki dzieci. A Grzesiek się cofnął w czasie i czyta listy. Ile to już lat po ślubie 4 czy ponad? Prawie 5? - mówi w relacji na Instastories Anna. Na szczęście szybko okazało się, że nie chodzi o listy innych kandydatek z programu "Rolnik szuka żony", ale o list od jednej z fanek pary, która obdarowała ich małym świątecznym upominkiem. Grzegorz tak szybko sięgnął po kopertę i zaczął czytać treść listu, że Anna zareagowała żartobliwie, mówiąc, że cofnął się w czasie i znów czyta listy.  O kryzysie w przypadku tej pary nie może być mowy. Widać, że są w sobie bardzo zakochani i realizują wspólne marzenia o rodzinie i domu! Zobacz także:   Rolnik szuka żony: Magda już zapomniała o Dawidzie? Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną Para właśnie spełnia marzenie o własnym domu.  Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś są jednymi z najbardziej lubianych uczestników hitu TVP1.  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner