Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradza, ile będzie kosztowała cała budowa domu. O wiele więcej niż myśleli!

Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" na swoim Instagramie zamieściła wpis, z którego dowiadujemy się o kolejnych etapach budowy domu! Co więcej również na jej kanale Youtube pojawiły się kolejne szczegóły na ten temat. Czy dzieci będą miały osobne pokoje? Ile ostatecznie wyniesie Anię i Grześka budowa domu? Zobaczcie! 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z wakacji. Ostatnie dni nie były jednak łatwe...

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradza kolejne szczegóły budowy domu! 

W życiu Ani i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony" teraz naprawdę dużo się dzieje! Niedawno odbyły się chrzciny małej Liwii, po których małżeństwo razem z dziećmi pojechało na kilka dni urlopu w polskie góry. Ale wszystko co dobre szybko się kończy - para wróciła już z wakacji, a na gospodarstwie czeka ich teraz mnóstwo pracy. Zaczął się gorący sezon na wsi - zbiory i żniwa już za chwilę ruszą pełną parą. 

Jak wiadomo oprócz pracy na gospodarstwie, para ma na głowie również budowę domu! Ania na swoim Instagramie zamieściła kilka słów na ten temat. Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem i to w ekspresowym tempie. 

Przekaz tutaj jest bardzo bezpośredni- najpierw stawiamy ściany, później będą żniwa. Ściany już stoją, a pszenica potrzebuje jeszcze kilku dni.
Już sam widok pustych murów cieszy, jeździmy często na budowę, chodzimy po niej, wyobrażamy sobie co, gdzie będzie się znajdować 😊.
Wszystkie ściany w naszym domu będą wykonane z pustaków ceramicznych - napisała Ania Bardowska pod dodanym zdjęciem. 

Żona Grzegorza Bardowskiego zdradziła również więcej szczegółów dotyczących budowy domu w swoim najnowszym filmie, dodanym w serwisie Youtube. Dowiadujemy się z niego między innymi, czy dzieci będą miały osobne pokoje.

Będą miały pokoje osobno oraz awaryjnie będziemy mieli jeszcze jeden taki mały pokoik. Zakładamy, że to będzie pokoik dla gości - naprawdę mały, taki 10 - 11 m2, no chyba, że nasza rodzina kiedyś powiększyłaby się jeszcze. 

Ania odpowiedziała również, na kiedy planowane jest zakończenie budowy. 

Nie planujemy, nie jesteśmy w stanie tak dokładnie tego zaplanować, ale to jednak nie będzie tak nagle i szybko. Jak na razie idziemy jak burza, ale to tylko dlatego, że założyliśmy sobie, że do zimy nasz budżet wytrzyma to, aby postawić dom do stanu surowego zamkniętego - czyli z dachem i oknami. 

Gwiazda "Rolnika" wyjawiła także, ile mniej więcej będzie wynosił koszt całkowity budowy domu! 

Od początku do końca to tak ciężko jest powiedzieć. [...] Ale mogę powiedzieć ile my mniej więcej wydamy na taki metraż zakładając teraz już od płyty fundamentowej, do tego stanu surowego zamkniętego, czyli z oknami - to będzie ok. 300 000. Później myślę, że jeszcze raz, jak nie dwa razy tyle.

Jak widać, budowa to ogromna inwestycja. Trzymamy kciuki, aby Ani i Grześkowi udało się zrealizować wszystko, co zaplanowali! 

Prace na budowie idą pełną parą! 

Rolnik szuka żony
YouTube/Ania Bardowska

Do okresu zimowego, małżonkowie planują postawić dom do stanu surowego zamkniętego. 

Rolnik szuka żony
YouTube/Ania Bardowska

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05