Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zamieściła refleksyjny wpis. Co się stało?

Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" już wielokrotnie poruszała temat zagrożenia koronawirusem i zachęcała, aby zachowywać wszystkie środki bezpieczeństwa i chronić siebie oraz bliskich. Teraz uczestniczka hitowego programu zdecydowała się zatrzymać na chwilę i swoimi refleksjami i podzieliła się na Instagramie. Zobaczcie, co napisała! Ma rację?

Ewydanie Party

Refleksyjny wpis Ani Bardowska z "Rolnik szuka żony"!

Anna Bardowska opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie ze spaceru z córką i tym razem poruszyła ważny temat w obliczu epidemii koronawirusa. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" postanowiła zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, że wszyscy stale za czymś gonimy, a za mało doceniamy to, co najważniejsze:

Dzisiaj jest jeden z tych dni, kiedy na chwilę się zatrzymuję i wiem, że za mało we mnie wdzięczności...za każde spojrzenie na świat, za każdego poznanego człowieka, za każdą chwilę życia. Macie wrażenie, że za mało doceniamy- siebie, innych ludzi, każdą minutę? ❤️ #miłość #zdrowie #rodzina #spacerujbezpiecznie #dzieci - napisała Ania Bardowska na Instagramie. 

Na wpis Anny Bardowskiej natychmiast zareagowały jej obserwatorki, które  zgadzają się z tym, że obecny czas wymusił na ludziach, aby zatrzymali się i docenili swoje życie, rodzinę czy tak proste rzeczy jak spacer i spotkania rodzinne:

Szkoda, że musimy sie o tym przekonać w obliczu tej epidemii...😞

a szybko bieglismy przez życie. Nie docenialismy siebie nawzajem teraz jak świat się zatrzymał w miejscu każdy przemysli i zrozumie ile każdy wart jest i jak nam zależy na drugiej osobie i jak bardzo kochamy siebie nawzajem 

Co wieczór siadam przy łóżeczku synka i dziękuje ze go mam i jest zdrowy 🤗❤️

szkoda Tylko ze duza czesc ludzi niestety dostrzega tak ważne rzeczy w obliczu czegos zlego .a jak jest dobrze to jeden dla drugiego wilkiem .przykre ale niestety tak jest .

Zgadzacie się z rolniczką?

 

Anna Bardowska
Instagram

 

Anna Bardowska w bluzie
screen youtube.com

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48