Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

"W drugiej ciąży mam o wiele większy brzuch" Anna Bardowska pokazała ciążowe krągłości!

Anna i Grzegorz Bardowscy na weselu
Instagram

Anna Bardowska pochwaliła się sporym ciążowym brzuszkiem! Dwa miesiące temu żona Grześka z programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, że już wkrótce znów zostanie mamą. Od tamtej chwili wszyscy fani pary obserwują rosnący brzuszek Ani. Ostatnio rodzinka Bardowskich wybrała się na krótki wypad do Chorwacji i okazuje się, że na urlopie żona rolnika była już w 20. tygodniu ciąży! Ania opublikowała w sieci film z wyjazdu, na którym pokazała, jak teraz wygląda. 

Ania Bardowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Zaledwie kilka dni temu Ania i Grzesiek Bardowscy wrócili z wakacji w Chorwacji, a teraz w sieci pojawiło się nagranie z wyjazdu, z którego dowiadujemy się, gdzie dokładnie się zatrzymali i jak spędzali wolne chwile. Zakochani znaleźli czas m.in. na romantyczną randkę tylko we dwoje! Jak prezentowała się Ania? Żona rolnika podkreśliła spory brzuszek w krótkiej sukience. 

Powiem Wam, że w drugiej ciąży mam o wiele większy brzuch w poszczególnych tygodniach, miesiącach niż w pierwszej. W pierwszej do szóstego miesiąca chodziłam sobie w swoich zwykłych starych ubraniach i nic się nie działo. Teraz już przy czwartym to miałam taki brzuch jakbym była w siódmym miesiącu. A teraz dwudziesty tydzień i naprawdę też jest spory - przyznała Ania Bardowska.

Jak w 20. tygodniu, czyli w połowie ciąży prezentuje się Anna Bardowska? Zobaczcie zdjęcia i nagranie z wakacji Ani i Grześka!

Anna i Grzegorz Bardowscy na wakacjach.

Żona rolnika przyznała, że jest już w 20. tygodniu ciąży.

Anna Bardowska pokazała ciążowy brzuszek
youtube.com

Ania ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek!

Anna Bardowska pokazała ciążowy brzuszek
youtube.com

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48