ONS

Amy Winehouse chce być mamą!

ONS
Okazuje się, że Amy Winehouse udało się w końcu wyjść na prostą. Od dłuższego czau nie bierze narkotyków, ani nie nie pije alkoholu. Dzięki swojemu partnerowi Regowi Travissowi, Amy znalazła inne sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Jak ostatnio pisaliśmy Amy i Reg jak najszybciej pragną wziąć ślub. Ale nie tylko o ślubie marzą. Piosenkarka podobno ma obsesję na punkcie  posiadania potomstwa. Niestety na razie musi poczekać. Alkohol i narkotyki tak bardzo odbiły się na jej zdrowiu, że Winehouse musi dać sobie jeszcze trochę czasu na regenerację. 

- Amy marzy tylko  o dzieciach. Ostatnimi czasy mówi tylko o tym. Chciałaby urodzić w ciągu roku. Jednak  z powodu narkotyków i alkoholu jej organizm nie dałby sobie jeszcze z donoszeniem ciąży, ale Amy jest coraz zdrowsza i pracuje nad swoim życiem - powiedzia gwiazdy w wywiadzie dla magazynu "Reveal". 

Zanim jednak zajmie się pieluchami chcielibyśmy wreszcie usłyszeć jej nowe piosenki. Miejmy nadzieję, że po uporządkowaniu prywatnych spraw znajdzie odrobinę czasu na pracę w studiu.

pijavka

Więcej na temat Amy Winehouse
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09