Michał Halczewski (facebook.com/haniastach)

Amerykański sen Hani Stach

Michał Halczewski (facebook.com/haniastach)
Pamiętacie jeszcze finalistkę II edycji "Idola", Hanię Stach? Ta piękna wokalistka obdarzona aksamitnym głosem po siedmiu latach przerwy wraca na scenę. Z tej okazji szykuje album, na który składać się będą ballady, ale też bardzo energetyczne i świeże piosenki z dużą ilością gitar. Jak dowiedziała się redakcja AfterParty.pl, na płycie znajdą się 2 kompozycje Juda Friedmana, sześciokrotnego laureata Oscara, Złotego Globa i Grammy oraz autora hitów Whitney Houston i Tiny Turner!

Kilka dni temu Friedman na swojej oficjalnej stronie umieścił piosenkę Hani obok swoich największych kompozycji. Specjalnie dla naszych czytelników Hania opowiedziała jak doszło do tej współpracy.

- Z Judem poznałam się przy okazji projeku "Poland?... Why Not!". Skomponowaliśmy wtedy razem z Mattem Noble piosenkę "Everything and more". Na mojej płycie pojawi się ona póki co w polskiej wersji - "Bez Ciebie". Przez cały czas kiedy pracowałam nad płytą byłam w stałym kontakcie z Judem. To dla mnie niesamowity zaszczyt że znalazłam się na jego stronie w tak zacnym gronie artystów - mówi Hania Stach w rozmowie z AfterParty.pl.

Premiera drugiej płyty Hani Stach przewidziana jest na ten rok. Patrząc na jej talent, sukces pozostaje już chyba tylko oczywistością.

chimeraScreen oficjalnej strony Juda Friedmana:


Więcej na temat Hania Stach
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12