Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Alicja Janosz w ciąży. Ciąża Ali Janosz
Akpa
Newsy

Ciążowy brzuszek Alicji Janosz coraz większy. Pokazała go w sukience sprzed 4 lat!

Poznajcie ulubioną sukienkę Alicji

Alicja Janosz już od dłuższego czasu nie pojawia się na dużych imprezach i stara się trzymać z daleka od pozowania na ściankach, skupiając się na muzyce i życiu rodzinnym. Wokalistka pracuje nad nowym krążkiem oraz powoli przygotowuje się do nowej roli - za kilka miesięcy zwyciężczyni pierwszej edycji polskiego "Idola" zostanie mamą. Jej brzuszek jest coraz większy, a ona z dumą go prezentuje wrzucając do sieci zdjęcia. Przypomnijmy: Alicja Janosz chwali się brzuszkiem. Jest coraz większy

Alicja nie zamierza póki co rezygnować z pracy i koncertowania. Dodatkowo w ostatnim czasie podjęła się nowego zajęcia - została felietonistką w jednym z magazynów oraz... wykładowczynią na warsztatach dla przyszłych wokalistów. Po pierwszym dniu zajęć, artystka udzieliła wywiadu w którym opowiedziała dlaczego zdecydowała się przyjąć propozycję prowadzenia zajęć. 
 

To były pierwsze warsztaty, które prowadziłam dla tak licznej grupy, bo dzisiaj było nas ponad 60 osób, nawet siedemdziesiąt. Z wielką przyjemnością zgodziłam się prowadzić takie warsztaty, bo lubię to robić, lubię pracę z innymi ludźmi. Szczególnie jeśli to są ludzie z którymi mam kontakt po raz pierwszy. To jest takie fajne wyzwanie. Osoby są na różnym poziomie, więc dla mnie to jest fajna szkoła i wymiana energii. 
 

Dodała również, że dużo lepiej śpiewa jej się w języku angielskim, ale nie wynika to z tego, że nie lubi ojczystego języka - jej zdaniem po angielsku piosenki brzmią po prostu lepiej.
 

W języku polskich mamy dużo nie brzmiących spółgłosek, które nie niosą melodii. W języku angielskich ich nie ma. Jest też inne frazowanie, angielski jest językiem, który dużo ładniej niesie melodie. W Polsce mamy transakcenty na które niektórzy zwracają szczególną uwagę, inni przeciwnie. To są takie momenty w piosenkach w których czujemy, że coś jest tam dziwnego. 


Ciekawostką jest fakt, że podczas wywiadu Alicja ma na sobie sukienkę w której pojawiała się już 4 lata temu na festiwalu Top Trendy, kiedy nie była jeszcze w ciąży. Chyba bardzo polubiła ten fason. Dodajmy, że pasowała jej zarówno przed jak i w błogosławionym stanie.

Zobacz: Polsat poniża Janosz. Zaproponowali jej... 

 

Alicja Janosz na Top Trendy 2010:

Alicja Janosz na urlopie z mężem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Janosz nago w ciąży
ONS
Newsy
Alicja Janosz pozuje nago w ciąży. Jej brzuszek jest już bardzo duży
Wokalistka rozebrała także męża

Już we wrześniu Alicja Janosz urodzi swoje pierwsze dziecko. Na razie wiadomo, że będzie to chłopiec, dla którego imię jeszcze nie zostało wybrane. Wokalistka niemalże na każdym kroku dumnie prezentuje swój błogosławiony stan, a zdjęciami brzuszka chwali się na Facebooku. Znajomi przesyłają masę ciepłych gratulacji, a sama Alicja nie ukrywa, że chciałaby dla syna zachować jak największą pamiątkę z okresu, kiedy nie było go jeszcze na świecie. W tym celu zapozowała z mężem do sesji w ciąży dla jednego z magazynów. Zobacz: Tak mieszka Alicja Janosz z mężem. Pokój dla dziecka już gotowy! Alicja i Bartosz Niebielecki wtuleni w siebie nago eksponują swoją miłość. Janosz ma na sobie tylko bieliznę, a pierwszy plan odgrywa jej coraz większy ciążowy brzuszek. Czyżby szykowała się sesja w stylu Christiny Aguilery? Zobacz: Christina pokazała się cała nago w ciąży (18+) Ciężarna Alicja Janosz pokazała jak mieszka z mężem:

Alicja Janosz narzeka na organizację Rawa Blues
ONS/Akpa
Newsy
Alicja Janosz wraca z nową płytą
Wyjątkowy album Unplugged

W 2011 roku zostali nominowani do prestiżowej nagrody Gazety Wyborczej "Warto" i do nagrody Fryderyka w kategorii "Najlepsza Płyta Bluesowa". Czytelnicy magazynu "Twój Blues" oraz portalu "Okolice Bluesa" przyznali im zaszczytny tytuł "Najlepszego Zespołu Bluesowego w Polsce". Według ogólnopolskiej ankiety ''Blues Top" i ankiety "Okolic Bluesa", muzycy HooDoo Band zasłużyli również na miana: "Najlepszego Wokalisty", "Najlepszego Gitarzysty" oraz "Najlepszego Perkusisty" w kraju. Występowali w finale konkursu "Sopot Top Trendy Festival". Zagrali mnóstwo koncertów i wystąpili na największych festiwalach bluesowych w kraju i za granicą, m.in. Rawa Blues (Pl), Suwalki Blues Festival (Pl), Jimiway Blues Fest (Pl), Blues Alive (Cz) i Blues Festiwal we Lwowie. Grupę coraz częściej doceniają takie autorytety jak Wojciech Mann (świetna recenzja płyty w "Polityce") czy Jan Chojnacki (polecając płytę poprzez swoją inskrypcję). Podczas koncertów HooDoo Band i Alicji Janosz , poza autorskimi kompozycjami zespołu, można również usłyszeć covery legendarnych grup takich jak The Rolling Stones czy Slay And The Family Stone, których twórczość wywarła ogromny wpływ na muzykę HooDoo Band. Koncert został zarejestrowany w 2011 we Wrocławskim Centrum Sztuki Impart. Śpiewają w języku angielskim. Trailer promujący DVD: Utwory: 1. Malted Milk (Robert Johnson)      2.Sell My Monkey (Johnny Jones)      3. Hoodoo Man Blues (Amos Blackmoore)      4. Fight No More (Tomasz Nitribitt)      5. Party (Tomasz Nitribitt, Bartosz Niebielecki)      6. I Can''t Stand It (T. Nitribitt, B. Niebielecki, A. Waśniewski)      7. He''s Just A Doggie (Tomasz Nitribitt, Bartosz Niebielecki)      8. All I Need (Tomasz Nitribitt)      9. I''m Free (Mick Jagger, Keith Richards)      10. Wild Horses (Mick Jagger, Keith Richards)      11. Beast Of Burden (Mick Jagger,...

Alicja Janosz w ciąży. Ciąża Ali Janosz
Akpa
Newsy
Ciężarna Alicja Janosz coraz okrąglejsza. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
Przyszła mama kwitnie

Alicja Janosz od dłuższego czasu unika salonów i trzyma się daleko od show-biznesu, realizując się zawodowo we Wrocławiu, gdzie mieszka z mężem. Wokalistka pracuje obecnie nad nową płytą, ale w jej życiu wydarzyły się jeszcze większe zmiany. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" spodziewa się bowiem swojego pierwszego dziecka. Przypomnijmy: Alicja Janosz jest w ciąży! Który to już miesiąc? Piosenkarka nie rezygnuje z koncertowania, niedawno została też felietonistką jednego z nowych magazynów. Przyszła mama robi się coraz krąglejsza, w końcu to już około szósty miesiąc ciąży, więc coraz trudniej będzie ukryć jej powiększający się brzuszek. Alicja opublikowała na swoim Facebooku pierwsze takie zdjęcie, po którym nikt już nie może mieć wątpliwości, że spodziewa się dziecka. Póki co, Janosz nie zdradziła, czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka. Tak Alicja Janosz prezentuje się w ciąży. Błogosławiony stan jej służy? Zobacz: Janosz PONIŻONA przez Polsat: "Moja osoba tam nie znaczy nic, a teraz proponują mi..." Alicja Janosz na wakacjach z mężem:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner