Aleksandra Kisio na początku 2015 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka długo nie pojawiała się na salonach, chciała poświęcić się macierzyństwu. Gwiazda jest zauroczona synkiem i w rozmowie z Party.pl opowiedziała o tym, jaki jest:

Reklama

Moje dziecko było aniołem od drugiego do piątego miesiąca i przesypiało noce, ale potem przestało. Ale i tak i tak jest najcudowniejszym dzieckiem na świecie. Jest bardzo grzeczny, aczkolwiek ma dużo energii. Miłość, którą on mi daje i którą ja mu daję jest najważniejsza i łapię te chwile, bo wiem, że one bardzo szybko mijają.

Ola Kisio o powrocie do formy po porodzie

Podczas imprezy gwiazda w skórzanym kombinezonia wyglądała fantastycznie! Tylko nam zdradziła, co robi, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy:

Mam mało czasu, żeby ćwiczyć, chociaż przez pierwszy okres bardzo się starałam, ale teraz mam coraz mniej tego czasu. Oczywiście, ruszam się, często chodzimy na bardzo długie spacery, ale wracam na gimnastykę, na siłownię. Natomiast każda mama to powie, że wychowywanie dziecka jest samo w sobie aerobikiem.

Zobaczcie nasze wideo!

Aleksandra Kisio na pokazie Łukasza Jemioła

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama