Aleksander Sikora po zwolnieniu z Telewizji Polskiej na jakiś czas zniknął z show-biznesu, ale błyskawicznie powrócił i stał się nową gwiazdą Polsatu. Prezenter niedawno zadebiutował podczas prowadzenia gali Mister Supranational 2024, a teraz okazuje się, że pojawi się też w uwielbianym show stacji. Co za zaskoczenie!

Reklama

Aleksander Sikora dopiero zadebiutował w Polsacie, a teraz takie wieści

Aleksander Sikora razem z Małgorzatą Tomaszewską tworzyli jeden z najsympatyczniejszych duetów w "Pytaniu na śniadanie". Po zmianie władzy i zmianach kadrowych niemal cała ekipa śniadaniówki musiała rozstać się ze stacją, a wielu z nich odnalazło swoje nowe miejsce w Polsacie. Chodzi oczywiście o Katarzynę Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i Aleksandra Sikorę. Teraz stacja Polsat ogłosiła, że Aleksander Sikora będzie też uczestnikiem nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Brawo!

Znany prezenter i osobowość telewizyjna, absolwent biologii, geografii i zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz były wokalista amatorskiego teatru muzycznego w Krakowie.Krakowianin z serca, warszawiak z wyboru. W lipcu dołączył do Polsatu, więc teraz nadszedł czas na jego wielki debiut w 21. edycji #TTBZ! The last but not least Aleksander Sikora!
w ten sposób produkcja zapowiedziała udział Aleksandra Sikory.

A jak na tę wiadomość zareagowali widzowie Polsatu i fani Aleksandra Sikory? Okazuje się, że dziennikarz od razu wzbudził sympatię i może liczyć na ogromne wsparcie internautów.

Olek lecisz po wygraną ! Ta jesień należy do Ciebie! Gratulacje! Zaczynasz super przygodę!
Aaaaaa! Ale suuupeeeer!!! Olek, rób swoje, jesteś najlepszy!
Ojeeej, gratuluje. Polsat znalazł odpowiedniego człowieka na odpowiednie miejsce.
Aleksander Sikora komentuje zmiany w TVP
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama

Aleksander Sikora ma szansę na zwycięstwo w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Słyszeliście, jak dziennikarz śpiewa?

Aleksander Sikora, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży i Ilona Krawczyńska na wyborach Miss Polski 2024
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama