AKPA
Nowości w wiosennych ramówkach
1/12
AKPA
Stacje telewizyjne już wkrótce rozpoczną nadawanie wiosennych ramówek, w których pojawi się wiele nowych produkcji. Wśród nowości znalazły się dwa seriale: "AIDA", który wyemituje telewizyjna Dwójka oraz "Reguły Gry", którego będziemy mogli oglądać w TVN7. Wczoraj każda ze stacji pochwaliła się serialami i gwiazdami, jakie w nich wystąpią. W produkcji TVP2 występują m.in. Maja i Sonia Bohosiewicz, a w "Regułach gry" Julia Kamińska, Maciej Zakościelny i Paweł Wilczak. Który  serial zapowiada się ciekawiej? Zobacz naszą fotogalerię!
2/12
AKPA
Pierwszy odcinek nowego serialu TVP2 "Aida" zostanie wyemitowany już 11 marca. W produkcji będziemy mogli śledzić losy matki( Sonia Bohosiewicz) i córki (Maja Bohosiewicz), ich kłótnie i problemy.
3/12
AKPA
W produkcji zobaczymy Michała Zielińskiego, którego widzowie z pewnością kojarzą z programu "Szymon Majewski Show" w którym parodiował polityków i gwiazdy.
4/12
AKPA
W jaką rolę tym razem wcieli się Sebastian Konrad dowiemy się już wkrótce!
5/12
AKPA
Najmłodszy z ekipy, Jakub Wróblewski jest serialowym bratem Mai Bohosiewicz.
6/12
AKPA
Konferencję prasową serialu poprowadził  Tomasz Kammel.
7/12
AKPA
Maja Bohosiewicz wcieli się w rolę starszej córki Sonii Bohosiewicz. Czy widzowie je pokochają?
8/12
AKPA
Sonia Bohosiewicz wyglądała świetnie. Ciąża wyraźnie służy aktorce.
9/12
AKPA
Paweł Wilczak jako serialowy Jacek Lisowski nieźle namiesza. Jego największą pasją są kobiety, jednak nie zamierza z żadną z nich się ustatkować.
10/12
AKPA
W najnowszej produkcji stacji TVN7 pojawi się Katarzyna Kwiatkowska, która również występowała w show Szymona Majewskiego.
11/12
AKPA
Julia Kamińska i Maciej Zakościelny- serialowa para, którą czeka wiele niespodzianek.
12/12
AKPA
Julia Kamińska zyskała popularność występując w serialu "Brzydula". Już wkrótce dowiemy się, czy kolejna produkcja z jej udziałem okaże się hitem.