Fani Agnieszki Woźniak-Starak nie mogą wyjść z podziwu. Kiedy dziennikarka pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN" widzowie porannego magazynu śniadaniowego natychmiast zwrócili uwagę na jej przemianę. Jak się okazuje, gwiazda, która do tej pory nosiła proste, blond włosy, postanowiła odświeżyć swoją fryzurę, a na jej głowie pojawił się nie tylko jeden z najmodniejszych kolorów, ale i cięcie, które w ostatnim czasie jest prawdziwym hitem! Internauci natychmiast zasypali Agnieszkę Woźniak-Starak komplementami, a niektórzy porównali ją nawet do... Anety Kręglickiej! Co na to dziennikarka? Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy.

Reklama

Zobacz także: Modne sukienki midi dla kobiet 40+ z Sinsay, Mohito, Reserved od 59 zł! Agnieszka Woźniak-Starak znalazła ideał

Nowa fryzura Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie raz eksperymentowała z fryzurą, a na przestrzeni ostatnich lat gwiazda nosiła różne długości włosów - od bardzo krótkiego boba, po jego dłuższą wersję - zawsze w odcieniach chłodnego blondu. Choć i tym razem dziennikarka postawiła na prawdziwą klasykę fryzjerstwa, jej nowa fryzura zrobiła prawdziwą furorę!

- Agnieszka! Nowa fryzura sztos! Wyglądasz nieziemsko ????

- Na fryzurę nie mogłam napatrzeć się przez cały program! Wygląda Pani przepięknie????

- Dokładnie ja tak samo ???? Przepięknie ❤️ zresztą jak zawsze ????????

Niektórzy z internautów stwierdzili nawet, że w nowym wydaniu gwiazda wygląd jak Aneta Kręglicka!

No bardzo mi miło, chociaż tak wysoko nie mierzę! ???????????? - odpowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Jak widać prowadząca "Dzień Dobry TVN jest bardzo skromna i podziękowała za wszystkie komplementy ze strony fanów. Musimy przyznać, że w odświeżonym kolorze i hitowym curtain bangs, czyli rozchodzącej się i okalającej oczy grzywce w stylu Brigitte Bardot, Agnieszce Woźniak-Starak jest bardzo do twarzy. Co sądzicie o tej metamorfozie?

Zobacz także
EOS

Teraz gwiazda faktycznie przypomina Miss Świata, Anetę Kręglicką? Taki komplement chyba chciałaby usłyszeć każda kobieta, a my musimy przyznać, że podobieństwa trudno nie zauważyć. Tym bardziej, że miss świata również lubuje się w modnym curtain bangs.

EOS/anetakreglicka_official/Instagram

Jak oceniacie najnowszą metamorfozę Agnieszki Woźniak-Starak? Sądzie, że nowe włosy są zapowiedzią wielkich zmian w życiu gwiazdy, czy może to jedynie zachcianka?

Agnieszka Woźniak-Starak robi piorunujące wrażenie, a fotoreporterzy podążają za nią krok w krok. Gwiazda od lat uchodzi za jedną z najbardziej stylowych osobistości w polskim show-biznesie, a my nie mamy wątpliwości, że tym razem fanki dziennikarki zainspiruje nie tylko jej ubiór, ale również nowa fryzura.

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama