Agnieszka Woźniak Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak zastała małą demolkę w mieszkaniu. Winni złapani na gorącym uczynku!

Agnieszka Woźniak Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak nieźle musiała się zdziwić jak zobaczyła ogromny bałagan na środku swojego mieszkania. Okazało się, że winowajcy wciąż przebywają na miejscu zdarzenia. Sytuację skomentowała dwoma słowami: 

Bez komentarza 

Kto odpowiada za ten rozgardiasz i jak do niego doszło? Trudno się nie uśmiechnąć, patrząc na zdjęcie opublikowane przez dziennikarkę. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła wielką stratę: "Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia!"

Agnieszka Woźniak-Starak o zachowaniu psów

Agnieszka Woźniak-Starak jest ogromną miłośniczką zwierząt i nigdy nie ukrywała swojej miłości do czworonogów. Jeszcze do niedawna posiadała aż 7 psów, chociaż z jednym z nich kilka tygodni temu musiała pożegnać się na zawsze: 

Byłeś wspaniałym psem, najlepszym jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś - napisała na łamiącym serce wpisie na Instagramie 

Taką stratę zrozumie każdy miłośnik zwierząt. W sercu Agnieszki Woźniak-Starak zawsze będzie miejsce dla czworonożnych przyjaciół, nawet jeśli zdarza im się rozrabiać. Sześć psiaków zamieszkujących razem z nią nie pozwala jej się nudzić! Dziennikarka chętnie pokazuje je na swoim Instagramie, chociaż ostatnio się nie popisały. Takiej niespodzianki raczej nie chciałby zobaczyć żaden właściciel. Pod nieobecność Agnieszki Woźniak-Starak jej psy postanowiły pobawić się jedną z przesyłek i rozerwały ją na strzępy na środku mieszkania. Dziennikarka przyłapała je na "miejscu zdarzenia", kiedy spały wśród rozerwanej folii. 

Bez komentarza - napisała publikując zdjęcie czworonogów 

No cóż... Trzeba było posprzątać ale Agnieszka z pewnością długo się nie gniewała! 

Zobacz także: Moda jesień 2020. Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" w botkach za 4 tysiące! Podobne kupisz już od 300 złotych

Psy Agnieszki Woźniak-Starak nieźle narozrabiały podczas jej nieobecności! 

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mieszkanie zdemolowane przez psy
Instagram

Z pewnością nikt z nas nie chciałby być na jej miejscu, jednak trudno się gniewać na takich sprawców! 

Agnieszka Woźniak-Starak

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44