Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
East News

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są już po ślubie?

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki
East News

 

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są już po ślubie? Para spotyka się już od 2016 roku. To dość długi staż w gwiazdorskim świecie. Romantyczne zaręczyny odbyły się w Krakowie, ale o ceremonii ślubnej do tej pory nikt nie wspominał. Ostatnio para pojawiła się na warszawskich targach sztuki. I okazało się, że coś może być na rzeczy!

 

Zobacz: Para w pracy, para w domu... Antek Pawlicki zdradza, jak mu się pracuje z Agnieszką Więdłochą!

 

A wszystko za sprawą obrączek, które pojawiły się na palcach Więdłochy i Pawlickiego. Dziennikarze wprost zapytali, czy to oznacza, że para wzięła ślub. Aktorka zdecydowała się udzielić jedynie krótkiej odpowiedzi:

 

To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie - powiedziała aktorka na pytanie dziennikarza "Faktu".

 

Dostałaś zaproszenie na ślub i szukasz wymarzonej sukienki? Wykorzystaj dostępny w Van Graaf kod promocyjny i już dziś zrób zakupy.

Co oznaczają obrączki Więdłochy i Pawlickiego?

Zarówno Więdłocha, jak i Pawlicki chronią swoje życie prywatne i nie mówią, o swoim uczuciach na okładkach magazynów. Być może są to jedynie symboliczne obrączki, jak w przypadku Edyty Herbuś, która niedawno również była podejrzewana o sekretny ślub. Wkrótce zapewne okaże się, jaka jest prawda. Jednak, jeśli informacje o ślubie są prawdziwe, gratulujemy młodej parze!

 

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha na premierze "Kobiety sukcesu"
ONS.pl

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki

Agnieszka Więdłocha zagra w serialu "Komisarz Alex"
East News

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43