AKPA

Agnieszka Wagner

AKPA

Dawno nie było na polskich salonach tak odważnej stylizacji. Na premierze filmu "Sponsoring" pojawiła się Agnieszka Wagner. Aktorka zamiast klasycznej sukni czy przewidywalnego zestawu wybrała bardzo nonszalancki zestaw. Operując językiem Mai Sablewskiej, tzw. "salonowy london look". Odwaga opłaciła się, bo Agnieszka nie tylko była najlepiej ubraną gwiazdą na premierze, ale także według nas triumfuje w rankingu najlepiej ubranych polskich gwiazdy ostatnich siedmiu dni.

W tej stylizacji nie ma nawet najmniejszego modowego potknięcia. Wydawać by się mogło, że Agnieszka skrupulatnie dobierała każdy detal. Wagner wybrała małą czarną Mario Menezi, na którą narzuciła ciekawy płaszcz w kolorze pudrowego niebieskiego tej samej marki. Jako dodatki dobrała eleganckie kozaki i ogromną torbę (marzenie niejednej kobiety), która idealnie wkomponowała się w całość. Zimne kolory Agnieszka ożywiła krwisto-czerwoną szminką, która świetnie współgra z jej jasną karnacją.

Świetnym dopełnieniem całości była długa srebrna bransoleta na lewej ręce. Przy okazji Wagner udowodniła, że formą i rozmiarem należy się bawić. Brawo.

chimera

Więcej na temat Agnieszka Wagner
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47