Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Ibisz Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Ibisz
Agnieszka Sienkiewicz
Mat. prasowy
1/4
Agnieszka Sienkiewicz
Mat. prasowy

Gościem kolejnego odcinka programu „Demakijaż” będzie aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.  Jedna z „Przyjaciółek”,  laureatka Kryształowej Kuli w programie „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”,  a prywatnie spełniona żona i mama 2,5-letniej Zosi odpowie na każde pytanie zadane przez prowadzącego. Znamy aktorkę i wiemy, że nie jest zbyt wylewna, jednak Krzyśkowi Ibiszowi powiedziała bardzo dużo! Przeczytajcie jak wspomina swój związek z żonatym partnerem!

 

Polecamy: Jak wygląda córka Agnieszki Sienkiewicz? Gwiazda "Przyjaciółek" pokazała zdjęcia z wakacji!

 

Agnieszka Sienkiewicz na gali "Flesz Fashion Night" 2018

Agnieszka Sienkiewicz na Flesz Fashion Night
ONS
ONS

2/4
Agnieszka Sienkiewicz
Mat. prasowe

Agnieszka Sienkiewicz jest aktualnie szczęśliwą mężatką, jednak kilka lat temu była związana z żonatym aktorem - Maciejem Marczewskim. W programie opowiedziała o tym, jak dzisiaj wspomina ten związek:

Związałam się w wieku 25 lat z mężczyzną, który miał trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. To była świadoma, odpowiedzialna decyzja. Wiedziałam z czym to się wiąże. Mi to dało strasznie dużo szczęścia wtedy - absolutnie byłam w tym spełniona. W pewnym sensie kochałam jego dzieci, dla mnie to była rodzina.

 

Nie ma jednak co wracać do przeszłości, więc został poruszony także temat jej małżeństwa! Aktorka opowiedziała o zaręczynach, ale i o tym, jak poznała swojego ukochanego męża! Sprawdźcie!

3/4
Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Ibisz
Mat. prasowe

Kiedy i jak się poznali?

Mikołaja poznałam przy „Agentkach”. Mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam „Taniec z Gwiazdami” (…) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy.

 

Agnieszka nie szczędziła komplementów pod adresem ukochanego:

Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością - zdradziła


Przy okazji rozmowy oberwało się znanych gwiazdom.

4/4
Agnieszka Sienkiewicz, Krzysztof Ibisz
Mat. prasowe

Okazało się także, że Agnieszka bardzo różni się od swoich koleżanek po fachu:

Mam ogromny problem z wydawaniem pieniędzy. Założenie torebki  i paradowanie z torebką za 10 tys? Mnie to parzy. Dostałam od mojego męża jedną luksusową torebkę. Najpierw go op*******m, że chyba go pogięło, że ja mam z czymś takim chodzić. I ta biedna torebka leży w szafie i tak czasami żeby zrobić mu przyjemność, to ją zakładam - stwierdziła.

 

Zaskoczeni? Jeszcze więcej smaczków poznamy zapewne podczas całej rozmowy z Agnieszką - już 30. września o godz. 15:00 w Polsat Cafe.