Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram
EXCLUSIVE

Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?! "Najważniejsze dla mnie jest być przy dzieciach"

Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

"Od kilku dni Marysia jest już z nami” – takim wpisem na Instagramie Agnieszka Sienkiewicz-Gauer oznajmiła fanom, że jej druga córeczka jest już na świecie. Imię dla swojej córki aktorka wybrała bardzo tradycyjne — Marysia. Dziewczynkę na świecie powił też tata Mikołaj Gauer oraz ich córka trzyletnia Zosia. Teraz aktorka zaczyna urlop macierzyński – i jak się dowiedzieliśmy – nieprędko wróci na plan. Gdy trzy lata temu urodziła pierwszą córkę, do pracy na pełny etat wróciła dopiero po dziewięciu miesiącach. Wcześniej miała tylko pojedyncze dni zdjęciowe, co trudno nazwać pracą w pełnym wymiarze godzin. Teraz aktorka też nie chce się spieszyć! Dla niej najważniejsze są córki i cała jej rodzinka.

Najważniejsze dla mnie jest być przy dzieciach i na tym się skupiam – mówi „Party”.

 Agnieszka Sienkiewicz odejdzie z "Przyjaciółek"?

Tylko czy to oznacza, że nie zobaczymy Agnieszki Sienkiewicz we wrześniu w 14. sezonie „Przyjaciółek”?Okazuje się, że produkcja serialu była bardzo sprytna i nakręciła wszystkie zdjęcia z Agnieszką Sienkiewicz, kiedy ciąża nie była jeszcze tak widoczna, czyli dobre kilka miesięcy temu.

Moja bohaterka pojawi się na ekranie, ale będzie jej mniej. Dorotka jednak nie zawiedzie widzów swoją pomysłowością. Produkcja serialu „Przyjaciółki” dołożyła wszelkich starań, żebym mogła spokojnie przygotować się do narodzin drugiego dziecka. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek mojej bohaterki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie – mówi Agnieszka.

Nie możemy się doczekać dalszych losów serialowych przyjaciółek.

Więcej - w najnowszym magazynie "Party".

Agnieszka Sienkiewicz i Ewa Farna na okładce "Party"

 

Agnieszka z córką, Marysią.

Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

Agnieszka z córką, Zosią.

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44