Agnieszka Sienkiewicz w okularach
Newsy

Agnieszka Sienkiewicz na spacerze z dzieckiem! Czy wróciła do figury sprzed ciąży? ZDJĘCIA

Agnieszka Sienkiewicz na spacerze z dzieckiem! Czy wróciła do figury sprzed ciąży? ZDJĘCIA
Zobaczcie nowe zdjęcia!
Agnieszka Sienkiewicz fryzura
Newsy
Córeczka odmłodziła Agnieszkę Sienkiewicz! Na zdjęciu uwiecznił ją jej partner! ZOBACZ
Agnieszka kwitnie!

Agnieszka Sienkiewicz oczami swojego partnera! Aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie uroczą fotkę, którą zrobił jej ukochany. Agnieszka Sienkiewicz właśnie tak wygląda w oczach swojego partnera, z którym niedawno stworzyła wspaniałą rodzinę. Kilka miesięcy temu gwiazda po raz pierwszy została mamą. Sienkiewicz długo wyczekiwała potomka i w końcu udało jej się spełnić to marzenie. Jak na razie gwiazda nie udziela się publicznie i nie pojawia się na imprezach ani premierach filmowych. W całości poświęca się wychowaniu dziecka i życiu rodzinnemu. Ostatnio partner Agnieszki Sienkiewicz, Mikołaj Gauer, zrobił jej sesję. Jedną z fotografii gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zobaczcie to urocze zdjęcie!   Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz wróciła do figury sprzed ciąży? Gwiazda pokazała jak wygląda miesiąc po narodzinach dziecka!   Agnieszka Sienkiewicz oczami swojego partnera   Agnieszka Sienkiewicz jest bardzo szczęśliwa z ukochanym.

Agnieszka Sienkiewicz w okularach
Newsy
Zaręczyny? Ślub? Znamy plany na przyszłość Agnieszki Sienkiewicz!
Zaręczyny? Ślub? Znamy plany na przyszłość Agnieszki Sienkiewicz!

Agnieszka Sienkiewicz jest bardzo dyskretną gwiazdą. Nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że jest zaręczona z Mikołajem Gauerem.  Dla magazynu "Party" zrobiła jednak wyjątek i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o pierwszych miesiącach macierzyństwa i zdradziła między słowami kilka innych sekretów. Na wywiad Agnieszka przyszła z pięknym pierścionkiem, który wyglądał na zaręczynowy.  Na pytanie, czy się zaręczyła, powiedziała: No i co ja mam ci powiedzieć? To są właśnie takie sprawy, które chcę zostawić dla siebie. Dalej Agnieszka Sienkiewicz tłumaczy, że nie zamierza zapraszać mediów na swój ślub. Na pewno też z jej zdjęcia w białej sukni nie przedostaną się do gazet. Aktorka zapowiedziała, że nie będzie informować swoich fanów o tym na Instagramie ani w innych mediach społecznościowych. Po ślubie będę z dumą nosiła obrączkę, wtedy się wszyscy i tak zorientują - powiedziała. Wynika z tego, że zaręczyny już się odbyły, a ślub jest dopiero w planach! Będziemy zatem uważnie obserwować Agnieszkę. I życzymy jej powodzenia! Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".   Agnieszka Sienkiewicz oczami swojego partnera.   Agnieszka Sienkiewicz na spacerze z dzieckiem.

Agnieszka Sienkiewicz w okularach
Newsy
Pierwszy wywiad Agnieszki Sienkiewicz po porodzie! "Chyba tylko kolejne dziecko da mi wyższy poziom satysfakcji"
Pierwszy wywiad Agnieszki Sienkiewicz po porodzie! "Chyba tylko kolejne dziecko da mi wyższy poziom satysfakcji"

Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy udzieliła wywiadu po urodzeniu swojej córki Zosi. W rozmowie z "Party " opowiedziała bardzo szczerze, jak czuje się jako matka i kiedy planuje wrócić do pracy.  Okazuje się, że Sienkiewicz, w przeciwieństwie do wielu aktorek i popularnych matek, wcale nie spieszy się do pracy. Planuje wrócić dopiero wtedy, gdy jej córka będzie mogła zostawać w domu, bo Sienkiewicz uważa, że plan filmowy to nie jest miejsce dla małych dzieci. W trakcie ciąży sporo pracowałam, byłam aktywna do ósmego miesiąca. Mogłam sobie na to pozwolić, bo czułam się dobrze. Ale robiłam to też po to, by móc teraz na pół roku zrezygnować z pracy. To jest wyjątkowy czas, którego nikt by nam nie zwrócił. Chcę się nim w pełni cieszyć i przeżyć jak najlepiej. Dlatego nie spieszy mi się do obowiązków zawodowych," mówi Agnieszka Sienkiewicz, która planuje wrócić do pracy przy serialu "Przyjaciółki" dopiero na jesieni. Byliśmy też ciekawi, czy coś ominęło Agnieszkę Sienkiewicz czasie urlopu macierzyńskiego.   Czy zrezygnowała z jakichś propozycji ze względu na córkę? Nie przyjęłam jednej propozycji roli w teatrze, nie zagrałam kilku spektakli, nie chodziłam na castingi, a moja rola w „Przyjaciółkach” została okrojona. Odmówiłam też sesji z dzieckiem i odrzuciłam kilka propozycji marketingowych. Ale nie nazywałabym tego stratą - mówi Agnieszka. Agnieszka twierdzi, że jest teraz bardzo szczęśliwa. Wiele rzeczy, które kiedyś wydawały mi się ważne i emocjonujące, obecnie straciły na znaczeniu. Mam poczucie, że urodzenie Zosi dało mi najwyższy z możliwych poziom satysfakcji i że nic piękniejszego niż macierzyństwo już mnie nie spotka. Bo co może być wspanialszego? Chyba tylko kolejne dziecko - mówi Agnieszka. Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".   Agnieszka...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner