Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox. Przed telewizorem", przed kilkoma dniami świętowali 25. rocznicę ślubu. Para pomimo upływu lat jest dalej w sobie bardzo zakochana i wzajemnie się wspiera. Z ich związku narodził się syn Dajan, który wraz ze swoją partnerką postanowił zrobić rodzicom piękną niespodziankę właśnie z okazji ich rocznicy ślubu. Chyba każdy chciałby dostać taki prezent od swojego dziecka. Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" chwali się figurą w stroju kąpielowym! Wiemy, gdzie możecie go kupić!

Szukasz prezentu na rocznicę ślubu swoich rodziców? Wykorzystaj kod rabatowy Avans i spraw im nowy telewizor lub laptop!

Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox" dostali niezwykły prezent z okazji 25. rocznicy ślubu! Taką niespodziankę zapamiętają na długo

5 sierpnia 1995 roku Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox. Przed telewizorem", ślubowali sobie miłość i wierność! Od tego pięknego dnia minęło właśnie 25 lat, a para w dalszym ciągu darzy się ogromnym uczuciem i naprawdę wspaniale patrzy się na ich szczęście. Oczywiście Agnieszka i Artur Kotońscy uczcili ćwierć wieku swojego związku w romantycznych okolicznościach. Ale ich syn Dajan razem ze swoją ukochaną postanowili zorganizować tej uroczej parze jeszcze jedną niespodziankę.

Agnieszka Kotońska na swoim Instagramie pochwaliła się prezentem od syna i synowej. Dajan razem ze swoją partnerką zadbali o każdy, najdrobniejszy szczegół i zorganizowali Agnieszce i Arturowi wspaniałą, romantyczna kolację na plaży. Oczywiście nie brakowało przy tym innych atrakcji.

Zobacz także

Niespodzianka ❤️❤️❤️prezent od dzieci @karolainnnn_ @dajankotonski życzę wam wszystkim takich dzieci jak my mamy ❤️❤️❤️Magia ,fajerwerki ,kolacja na plaży, wino ????????????❤️❤️❤️kocham Cię życie ????❤️❤️Powiem wam,ze marzeniem moim było właśnie tak przeżyć kolacje na plaży ❤️❤️❤️kochaj życie❤️ ❤️❤️jestem szczęśliwa więcej nie oczekuje od życia.. Tylko to by mój syn i synowa byli blisko nas ❤️❤️❤️ - napisała Agnieszka Kotońska pod zdjęciami z tej pięknej chwili.

Również internauci są zachwyceni niespodzianką, którą zorganizował rodzicom Dajan wraz ze swoją ukochaną.

- Kolejnych pięknych rocznic razem ❤️ taka kolacja nad morzem coś niesamowitego ????

- Piękny prezent ???? syn, synowa i wnuczek na medal! ???? Piękne lata życia za wami ???? wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy oraz miłości życzę Państwu na kolejne lata życia ❤️ buziaki pozdrawiam serdecznie ????????❤️????

- Po prostu bajka ❤️❤️❤️???? szczęścia i dużo miłości ????

- Cudownie wyglądacie????super dzieciaki

- Mega niespodzianka ❤️taka kolacja piękna i romantyczna to marzenie chyba każdej kobiety - piszą fani.

My również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Zobaczcie jak wspaniale wszystko zostało zorganizowane. Taką niespodziankę Agnieszka i Artur Kotońscy na pewno będą wspominać bardzo długo. (Aby zobaczyć kolejne zdjęcia, kliknij strzałkę w prawo)

Agnieszka i Artur z "Gogglebox. Przed telewizorem" 5. sierpnia świętowali 25. rocznicę ślubu! Wspaniale patrzy się na miłość tej dwójki!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama