Agnieszka Chylińska o reklamie

Agnieszka Chylińska sprzedała utwór do reklamy?! Jest oświadczenie gwiazdy!

Agnieszka Chylińska o reklamie

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie w sprawie reklamy, do której została użyta piosenka zespołu O.N.A. "Znalazłam (Teraz już wiem)". Fani zaczęli zarzucać swojej idolce, że sprzedała swój hit, jednak jak czytamy we wpisie na profilu w mediach społecznościowych artystki, wokalistka nie ma z tym nic wspólnego, ponieważ autorami piosenki są inni muzycy. 

Management Agnieszki Chylińskiej wydał oświadczenie

Popularny sklep ze sprzętem elektronicznym po raz kolejny stworzył reklamę, w której została wykorzystana piosenka polskiej wokalistki. Wcześniej twarzami marki były Doda i Ewelina Lisowska. Teraz zaś w reklamie sklepu możemy usłyszeć hit zespołu O.N.A. "Znalazłam (Teraz już wiem)", a utwór jest wykonywany przez animowane chomiki. Wielu fanów artystki (którzy uważają to profanację kultowego singla) zaczęło dopytywać, czy rzeczywiście ich idolka sprzedała swój utwór. Management artystki postanowił zareagować w tej sprawie i na koncie wokalistki pojawiło się stosowne oświadczenie. 

Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór "Znalazłam" (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie Agnieszki Chylińskiej.

Wygląda na to, iż wokalistka nie wiedziała o tym, że piosenka, którą kiedyś wykonywała z zespołem O.N.A., została sprzedana na potrzeby reklamy. Artystka opublikowała nawet zabawną fotografię na swoim profilu na Facebooku w związku z tą sprawą.

Management artystki wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😘🎄🌟

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

 

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13