Agnieszka Chylińska w białej koszuli

Agnieszka Chylińska w pułapce odchudzania? Mamy komentarz jej menadżerki... jest mocny!

Agnieszka Chylińska w białej koszuli

Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Niknie w oczach? Magazyn "Show" sugeruje dzisiaj, że piosenkarka jest "w pułapce odchudzania". Odpytał ekspertów, którzy są zgodni co do tego, że może to być przyczyną złego stanu zdrowia.

Agnieszka Chylińska przesadza z odchudzaniem?

Kiedy rok temu Agnieszka Chylińska zaprezentowała nową fryzurę i szczuplejszą sylwetkę wszyscy byli pod wrażeniem. Jednak z każdym tygodniem gwiazda była coraz chudsza. Zapewniała, że nie stosuje specjalnej diety, a jej sposobem na idealną figurę jest... trójka dzieci, przy których musi sporo biegać. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu "Mam Talent" temat powrócił.

Magazyn "Show" postanowił zapytać ekspertów. Nie wprost o wagę Agnieszki Chylińskiej, ale ogólnie o problem z zaburzeniami w odżywianiu.  Pani psycholog Maria Rotkiel mówi:

Przerażające jest to, że bardzo wiele odchudzających się osób, zwłaszcza kobiet, zaczyna w sposób zniekształcony postrzegać swoje ciało. Choć są już bardzo szczupłe, wciąż widzą siebie jako grube. Właśnie dlatego nie potrafią przestać się odchudzać - mówi Maria Rotkiel w rozmowie z "Show".

Hanna Stolińska, dietetyk kliniczny tłumaczy w "Show", do czego może doprowadzić takie zachowanie:

Trwałe odchudzanie prowadzi do rozchwiania i wyniszczenia organizmu. Oprócz zaburzeń metabolizmu występuje brak witaminy D, zaburzenia hormonalne, niedobory witamin oraz składników mineralnych, odwodnienie, zaparcia, bóle głowy.

Agnieszka Chylińska jest "w pułapce odchudzania"?

W jednym z wywiadów Agnieszka Chylińska przyznała, że od zawsze miała kompleksy i ma je do dziś. Największy kryzys przyszedł po urodzeniu pierwszego dziecka:

Chciałam natychmiast wrócić do pracy, schudnąć i mieć długie paznokcie. A tymczasem zespół Chylińska się rozpadł, ja nie chudłam, ponieważ karmiłam piersią, a więc wstawałam w nocy głodna i z maksymalnym poczuciem winy żarłam buły - wyznała w jednym z wywiadów.

Eksperci zauważyli również, że takie doświadczenia z przeszłości mogą mieć wpływ na zaburzenia:

Osoby podatne na uzależnienia, popadające w nałogi, z niską samooceną, często miewają zaburzenia odżywiania. Odchudzanie może stać się obsesją. W tę obsesję często popadają też osoby cierpiące na depresję, lęki. Odchudzanie staje się ich głównym celem - dodaje Maria Rotkiel.

Agnieszka Chylińska jak na razie nie skomentowała, czy jest "w pułapce odchudzania". Poprosiliśmy o komentarz Joannę Ziędalską, menadżerkę Agnieszki Chylińskiej. Co powiedziała?

Okładki z Agnieszką Chylińską zawsze świetnie sprzedają pismo. Nie dziwi mnie więc od lat kreatywność niektórych redakcji. W końcu mamy kryzys sprzedaży prasy".

Informację skomentował też Agustin Egurrola, który wyznał, że z całej ekipy "Mam Talent" Agnieszka je najwięcej.

Jaka jest prawda?

 

Zobacz: Rockowa Agnieszka Chylińska czy elegancka Małgorzata Foremniak? Którą jurorkę "Mam Talent" wolicie?

 

Agnieszka Chylińska ma anoreksję?

Agnieszka Chylińska w czarnej koronkowej sukience
ons.pl

Sprawę skomentowała m.in. Maria Rotkiel

Maria Rotkiel na konferencji Vision Care
ONS

Agustin Egurrola zaprzecza plotkom na temat Agnieszki Chylińskiej

 

ons.pl

 

 

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15