Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska wraca z nowym singlem i albumem! "Na poprzedniej płycie umierałam z rozpaczy"

Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej

 

Agnieszka Chylińska wraca z nowym albumem - "Pink Punk", który swoją premierę ma właśnie dziś! W sieci pojawił się także pierwszy singiel promujący płytę gwiazdy - "Mam zły dzień" oraz teledysk do tego utworu! Czy Agnieszka powtórzy sukces poprzedniego wydawnictwa "Forever Child"?

 

Agnieszka Chylińska wraca z nową płytą!

 

To jedna z najgorętszych premier tej jesieni. Nowy album Agnieszka Chylińska zapowiadała już od dawna, publikując w sieci tytułu poszczególnych utworów. Dziś nadszedł wielki dzień - premiery całego krążka oraz teledysku do promującego go singla "Mam zły dzień":

 

"Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie." - tak o nowej płycie mówi artystka

 

Agnieszka Chylińska rusza również w trasę koncertową promującą album "Pink Punk". Odwiedzi takie miasta jak Kraków, Warszawa, Poznań, Toruń, Łódź czy Gdynia. 

 

"Pink Punk" - nowy album Agnieszki Chylińskiej - tracliksta

 

 1. Mam zły dzień
 2. Haj i sztos
 3. Szok
 4. Schiza
 5. Oj!
 6. Śmie(r)ć
 7. Tapeta
 8. Grinhed
 9. Psie życie
 10. Nerv
 11. Utopie

 

Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu. ‘Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można’ - mówi Agnieszka.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy gwiazdy: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

 

Przypomnijmy - poprzedni album "Forever Child" był wielkim komercyjnym sukcesem, choć Agnieszka wydała go znienacka, bez większej promocji. Album uzyskał status potrójnie platynowej płyty. Jak będzie tym razem?

 

Posłuchaj singla i zobacz zakręcony teledysk!

 

Zobacz także: Chylińska podkreśliła swoją figurę na ramówce TVN w bardzo seksownej mini! Jak skomentował to prowadzący galę Prokop?

 

 

Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej

Nowa piosenka Agnieszki Chylińskiej "Mam zły dzień"

Nowa piosenka Agnieszki Chylińskiej "Mam zły dzień"

Nowa piosenka Agnieszki Chylińskiej "Mam zły dzień"

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08