Agnieszka Cegielska na okładce Viva! Piękna na lato

Agnieszka Cegielska na okładce "Viva! Piękna na lato". Już wiemy, dlaczego jest taka szczupła

Agnieszka Cegielska na okładce Viva! Piękna na lato

Agnieszka Cegielska to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Pogodynka słynie z perfekcyjnej figury i tego, że bardzo dba o swoją dietę. Zobacz: Piękne ciało pogodynki. Zobacz jak Agnieszka Cegielska pozowała dla Vivy!
 

Teraz zgrabne ciało gwiazdy TVN możemy podziwiać na okładce specjalnego dodatku magazynu Viva! - "Viva! Piękna na lato". Oprócz przepięknej sesji zdjęciowej w numerze znajdziemy obszerny wywiad z Cegielską, w którym zdradza między innymi jak udaje się jej utrzymać taką formę. Okazuje się, że pogodynka nie lubi słodyczy, ale przestrzega pewnych zasad. Przyznała się również do pewnej słabostki:

Jestem szczęściarą, bo nie lubię słodyczy, ale kawkę latte o poranku, po śniadaniu, już bardzo. Mam wrażenie, że mój organizm jest stworzony do higienicznego trybu życia. (...) Omijam smaczne połączenia węglowodanów z białkiem, bo te trawią się najdłużej, ale już zupy mogłabym jeść bardzo często, szczególnie te z przyprawami. W restauracjach bywam rzadko, bo lubię gotować. (...) Nie lubię skrajności, ale przeraża mnie wszystko, co jest genetycznie modyfikowane. Im mniej ulepszaczy i konserwantów, tym lepiej dla naszego organizmu. 

Proste?

Zobacz na Polki.pl: Ubierz się seksownie i kobieco jak Agnieszka Cegielska
 

Agnieszka Cegielska na okładce Viva! Piękna na lato
Więcej na temat Viva! Agnieszka Cegielska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53