Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata żałuje udziału w "Rolniku"? Opublikowała w sieci mocny komentarz

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Zaledwie kilka dni temu Małgorzata Płaza z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci ostry wpis, w którym zwróciła uwagę na to, że w weekendowym wydaniu "Pytanie na śniadanie extra" w którym mówiono o "Rolniku", nie pokazano fragmentów z piątej serii show. Małgosia, która wystąpiła właśnie w piątej edycji programu, nie ukrywała, że jest oburzona tym faktem! W swoim wpisie na Instagramie napisała wprost, że czuje się dyskryminowana.

Teraz całą sprawę skomentowała Agata! Co napisała?

Agata wspiera koleżankę z "Rolnika"

Agata również była jedną z uczestniczek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony'". Agata walczyła o względy Łukasza i od samego początku była  jego faworytką. Rolnik odrzucił pozostałe kandydatki, wybrał Agatę i wręczył jej pierścionek zaręczynowy! Para planowała wspólną przyszłość, jednak kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

W trakcie trwania "Rolnika" internauci ostro krytykowali Łukasza i Agatę - wszystko przez to, że nie zdradzali się ze swoim uczuciem, a przez to inna kandydatka rolnika, Paulina, robiła sobie nadzieję, że to ją wybierze Łukasz. Fani programu mieli żal do rolnika i jego wybranki, że bawią się uczuciami Pauliny. 

Teraz Agata, komentując wpis Małgorzaty Płazy przyznała, że bardzo cierpiała przez hejt który się na nią wylał. Była uczestniczka "Rolnika" skomentowała informacje o tym, że ktoś usunął komentarz Małgorzaty, w którym skrytykowała TVP, a przy okazji zasugerowała, że w przeszłości nikt nie interesował się hejtem skierowanym w jej stronę. 

Małgosiu czytałam Twój komentarz i faktycznie go usunęli. Wszystko co niewygodne dla nich to wiedza co z tym zrobić. A hejt w programie na nas, nasze cierpienie to mało kogo interesowało. Ja też mam wiele pytań wiele myśli i wiele bólu w sobie po tym ostatnim roku ale staram odkrywać prawdę sama i tłumaczyć to sobie wszystko bo prawda dla każdego może być inna i ciężko będzie osiągnąć jakiś porozumienia w tej sprawie. Ja to wiem i robię swoje - napisała Agata. 

Co jeszcze napisała pod postem Małgosi?

Cieszę się tym co teraz się dzieje w moim życiu po programie. Czyli nowe znajomości, miłe komentarze, przeprosiny za hejt i złe ocenianie mnie, orz mnóstwo dobrych życzeń i wsparcia od obcych ludzi. W tym znajduję siłę. W takich drobnych rzeczach. Bo wiem że na te większe trzeba poczekać. Jestem z każdym kto w tym programie albo po ucierpiał bo wiem co to znaczy. Pomogę każdemu jeśli ktoś mnie poprosi o pomoc. Życzę Tobie Małgosiu i reszcie naszej rolnikowej rodziny żeby wszystko się ułożyło, żeby zapomnieć o tym co było złe i otworzyć się na nowe, na lepsze. Pewne rzeczy trzeba zostawić za sobą i zacząć żyć na nowo. Takie jest życie.

Małgorzata Płaza podziękowała Agacie za wsparcie. Zobaczcie, jak zareagowała na jej komentarz!

Dziękuję Agata za te słowa. Wiem, źe Tobie teź było bardzo ciężko. To nasze świadome decyzje i trzeba konsekwentnie przełknąć tę pigułkę i iść dalej z otwartym sercem do ludzi - napisała Małgosia (pis. oryginalna).

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Agaty? 

Agata skomentowała wpis Małgorzaty z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DYSKRYMINACJA w telewizji !!! Jestem zbulwersowana. Wybaczcie nie byłam w stanie dokończyć tego nagrania ... Pomyślicie, że nie wyszło mi w programie to teraz szukam "dziury w całym"; właśnie dlatego mam odwagę o tym mówić bo jakby wyszło to już nie wypada. Ale jak byście się czuli kiedy poświęcając kilka miesięcy swojego życia prywatnego i zawodowego nie dla pieniędzy ale dla idei, która jest dla Was ważna, oddając całego siebie, mierząc się z hejtami, stresem i ciężko pracując na planie - a ktoś zwyczajnie by Was pominął ??? Napisałam wczoraj pod wpływem emocji komentarz na głównej stronie, myślalam że się odniosą do tego, niestety dziś został usunięty, stąd moje nagranie. CO O TYM MYŚLICIE, PODYSKUTUJMY PROSZĘ.

Post udostępniony przez Slowlife|Optymizm|Ekologia (@malgorzata_plaza)

Agata wspiera koleżankę z programu.

Agata Rusak z Rolnika
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17