Adam Słodowy nie żyje.
Newsy

Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący "Zrób to sam" miał 96 lat

Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący "Zrób to sam" miał 96 lat

Adam Słodowy nie żyje - podaje RMF FM. Informację o śmierci 96-letniego prezentera i popularyzatora majsterkowania potwierdziła jego żona, pani Bożena. Prowadzący program "Zrób to sam" odszedł 10 grudnia wieczorem, w Warszawie.

"Drogi wolności" będą hitem jesiennej ramówki TVP? Wszystko na to wskazuje!

Adam Słodowy nie żyje

Żona Adama Słodowego w rozmowie z RMF FM zdradziła, że problemy zdrowotne męża rozpoczęły się cztery lata temu po udarze. 

Gdyby nie to, dożyłby setki - powiedziała.

Byli małżeństwem ponad pół wieku.

Adam Słodowy największą sławę zdobył dzięki programowi "Zrób to sam" w TVP - był nadawany aż przez 24 lata w latach 1959-1983. Był autorem licznych książek na temat majsterkowania, ale również majorem Wojska Polskiego. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Adam Słodowy miał 96 lat.

Adam Słodowy nie żyje.

Na zdjęciu z inną ikoną TVP - Bogumiłą Wander.

Adam Słodowy z Bogumiłą Wander

Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje
East News
Newsy
Nie żyje Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera miał naprawdę niezwykłe życie
Janusz Dzięcioł nie żyje. Jak zginął uczestnik Big Brothera? Ostanie zdjęcia Janusza Dzięcioła. Kim był? Czym się zajmował?

To tragiczna wiadomość, która poruszyła nie tylko fanów Big Brothera. Nie żyje Janusz Dzięcioł , zwycięzca pierwszej edycji show, emitowanej w 2001 roku. Zginął w tragicznym wypadku na przejeździe kolejowym. Doszło do niego w piątek, przed godz. 9. Zobacz:  Janusz Dzięcioł nie żyje! Gwiazdor "Big Brothera" zginął w tragicznym wypadku Janusz Dzięcioł zyskał największą sympatię widzów legendarnego show pokazywanego wówczas na antenie TVN. Big Brother otworzył strażnikowi miejskiemu ze Świecia drzwi do dalszej kariery. A on umiał to wykorzystać. Pozostał przy tym dalej sympatycznym Januszem, jakim zapamiętaliśmy go z ekranu.  Pamiętacie, co robił po wyjściu z domu Wielkiego Brata?

Marian Kociniak zmarł 17 marca 2016
EastNews
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Marian Kociniak nie żyje! "Mówił, że pogodził się ze śmiercią i chciał już odejść"
Miesiąc temu zmarła jego żona...

Marian Kociniak nie żyje! Jak podaje RMF FM aktor zmarł w jednym z warszawskich szpitali.  Miał 80 lat. Marian Kociniak od jakiegoś czasu poważnie chorował. Ponad 2 lata temu przeszedł poważną operacją jelita grubego. Ponad miesiąc temu odeszła jego żona, Grażyna Kociniak. Kociniak bardzo przeżył śmierć swojej żony. - Mówi tylko o tym, że pogodził się ze śmiercią i już chce odejść (...) - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" znajomy Kociniaka tuż po pogrzebie pani Grażyny Kociniak. Największą popularność Kociniakowi przyniosły role Franka Dolasa w komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" i Murgrabiego w serialu "Janosik". Podziwialiśmy go również w takich produkcjach jak "Jan Serce", "Pan Tadeusz" czy "Niebieskie jak Morze Czerwone". Przez większość zawodowego życia grał na deskach Teatru Ateneum w Warszawie. Ostatni raz na małym ekranie mogliśmy zobaczyć Mariana Kociniaka w serialu "Głęboka woda".   Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.   Marian Kociniak nie żyje. Marian Kociniak miał 80 lat. Jego żona, Grażyna, zmarła w styczniu tego roku.  

Paweł Królikowski nie żyje
East News
Newsy
Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat. Od lat zmagał się z chorobą
Paweł Królikowski nie żyje. Na co zmarł Paweł Królikowski? Choroba Pawła Królikowskiego. Paweł Królikowski nie ż

Paweł Królikowski  nie żyje. Informację potwierdziła rodzina aktora oraz prezes ZASP, Krzysztof Szuster. Popularny aktor miał 58 lat. Od dawna zmagał się z poważną chorobą neurologiczną. Cztery lata temu u artysty zdiagnozowano tętniaka mózgu, jednak dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy szybko powrócił do formy. 20 grudnia 2019 Królikowski ponownie trafił do szpitala.  Paweł Królikowski nie żyje. Na co zmarł aktor? Problemy ze zdrowiem u Pawła Królikowskiego rozpoczęły się już 4 lata temu, kiedy podczas jazdy samochodem nagle źle się poczuł. Trafił do szpitala, tam wykryto u niego tętniaka mózgu. Po operacji szybko wrócił do formy: Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. I okazało się, że mogę żyć, że mogę się z wami spotykać” - mówił po powrocie na plan „TTBZ”. W grudniu 2019 roku Paweł Królikowski ponownie trafił do szpitala i przeszedł operację. Rodzina nie poinformowała, dlaczego lekarze tym razem musieli interweniować. W styczniu jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że mąż czuje się dobrze, ale musiał zostać na oddziale z powodu infekcji: Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".  Ostatnie dwa miesiące Paweł Królikowski spędził w szpitalu. Czuwali przy nim najbliżsi. Fani dopytywali się o powrót aktora na plan "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Produkcja show czekała na jego powrót, ale ostatecznie zadecydowano, że w roli jurora zastąpi go Adam Strycharczuk.  Paweł Królikowski miał piątkę dzieci - trzech...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner