Adam Małysz ma koronawirusa

Adam Małysz ma koronawirusa! W jakim jest stanie?! 

Adam Małysz ma koronawirusa

Adam Małysz, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców, ma koronawirusa. 42-letni skoczek poinformował swoich fanów o tym, że został zakażony przez kontakt z innym chorym. Na razie przechodzi go bezobjawowo. Zobaczcie, co napisał w sieci Małysz!

Adam Małysz ma koronawirusa! Jak się czuje?

Adam Małysz na swoim Facebooku zamieścił przejmujący wpis. Okazuje się, że skoczek miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Po badaniach okazało się, że sportowiec również jest chory. Na szczęście jego stan jest na razie dobry, a sama choroba przebiega bezobjawowo:

Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

Adam Małysz apeluje, by wszyscy, którzy w ostatnim czasie mieli z nim kontakt, zrobili badania. Choć Małysz przestrzegał pewnych zasad, nie udało mu się uchronić przed wirusem, co jest dla niego przestrogą:

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

Trzymamy kciuki za zdrowie skoczka!

Adam Małysz ma koronawirusa. 

Adam Małysz ma koronawirusa
Facebook

 

Więcej na temat Adam Małysz
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01