ONS

W ostatnią niedzielę odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2013. O koronę najpiękniejszej Polki walczyło kilkadziesiąt dziewcząt z całego kraju. Rywalizacja była zacięta, ale ostatecznie zwycięstwo przypadło w udziale Adzie Sztajerowskiej. Przypomnijmy: Mamy nową Miss Polski! To ona będzie nas reprezentować na Miss World

Przed Sztajerowską mnóstwo pracy w związku z wypełnianiem obowiązków Miss Polski i przygotowaniami do przyszłorocznego konkursu Miss World 2014, który odbędzie się w Londynie. Póki co jednak Ada korzysta z popularności - dziś rano odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich planach na najbliższe miesiące.

Oczywiście jak byłam małą dziewczynką to byłoby to moje marzenie, żeby zostać modelką. Później rzeczywiście zaczęłam pracować jako modelka i koleżanki z branży zaproponowały mi udział w konkursie, mówiły jak wspaniała jest to przygoda i postanowiłam spróbować.Teraz będę się intensywnie przygotowywać do Miss World 2014. Oprócz tego będę brać udział w różnego typu pokazach, sesjach, do tego dochodzą akcje charytatywne, z którymi konkurs Miss Polki jest wciąż mocno związany - wyznała miss.


Okazuje się też, że Ada ma bardzo ambitne plany związane z edukacją. Miss Polski studiuje bowiem glottodydaktykę. Co to takiego?

Studiuję filologię polską ze specjalnością glottodydaktyczną, co oznacza, że w przyszłości zamierzam nauczać języka polskiego obcokrajowców. Moim hobby oprócz modelingu i tańca są moje studia. Lubię czytać książki, najbardziej psychologiczne, związane z ludzką naturą - tłumaczyła.


Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich, których oczarowała uroda Ady. Modelka ogłosiła bowiem, iż jest wolna. Zaznacza jednak, że obecnie nie szuka miłości.

Jestem singielką. Akurat tak się złożyło. Słyszę mnóstwo miłych komplementów, choć szczerze mówiąc to mam teraz koronę, ale nie szukam księcia z bajki - dodała ze śmiechem.


Ada Sztajerowska ma szanse w walce o dobre miejsce podczas Miss World 2014?

Zobacz: Paulina Krupińska po raz ostatni w koronie miss

A tak wygląda tegoroczna Miss World, Megan Young z Filipin: