Mustang dzikiej doliny Mój przyjaciel Benji Piotruś Królik Klaus
7 filmów dla dzieci z netflixa
Mat. promocyjne

Na platformie Netflix znajdziemy mnóstwo propozycji dla każdego, ale jak wybrać wartościowe filmy dla dzieci? Podpowiadamy, które filmy z Netflixa z pewnością przypadną do gustu najmłodszym widzom. Wśród propozycji znajdą się filmy animowane dla najmłodszych w przedziale 5-7 lat oraz dla starszaków.

Wybierając film dla najmłodszych zawsze warto sprawdzać kategorię wiekową. Tam znajdziemy sugerowany minimalny wiek dziecka. Te filmy warto obejrzeć razem z dziećmi. Dorośli też nie będą się nudzić!

1/7
Mustang dzikiej doliny
Mat. prasowe

Filmy dla dzieci na Netflixie

"Mustang z Dzikiej Doliny" to świetny film animowany dla dzieci od 7. roku życia. Na ekranie zobaczymy zaskakujące, a chwilami dramatyczne losy dzikiego mustanga o imieniu Spirit. Film jest przeznaczony dla dzieci, ale z całą pewnością dorośli nie będą się na nim nudzić. Tę wzruszającą historię wielkiej przyjaźni człowieka z koniem z całą pewnością warto zobaczyć. Jeśli zakochacie się w historii "Ducha" na Netflixie, dostępny jest również serial o kolach konia i jego właścicielki, 12-letniej dziewczynki imieniem Lucky.

2/7
Mój przyjaciel
Mat. prasowe

"Mój przyjaciel Hachiko" to film z 2009 roku, w którym zobaczymy wzruszającą historię bezdomnego psa i jego tymczasowego właściciela, szukającego nowego domu dla zwierzaka. Między Hachiko a Parkerem Wilsonem, granym przez Richarda Gere'a, tworzy się wyjątkowa więź. Ten prosty film o uczuciach to idealna propozycja na wieczorne kino familijne z rodziną. 

3/7
Benji
Mat. prasowe

"Benji" to film familijny z 2013 roku, który również opowiada o nadzwyczajnej przyjaźni czworonoga z człowiekiem. Dwójka dzieci, które wychowuje samotna matka, w tajemnicy opiekują się bezdomnym psem. Kiedy Carter i Frankie zostaną porwani, to właśnie Benji ruszy im z pomocą. 

4/7
Piotruś Królik
Mat. prasowe

"Piotruś Królik" to zabawna historia niesfornego zwierzaka, który chce wkraść się do pięknego ogrodu, gdzie czekają na niego same smakołyki. Niestety okazuje się, że jego plan wcale nie jest taki łatwy w realizacji. Film otrzymała wiele nagród i aż sześć nominacji do Oscara. 

5/7
Klaus
Mat. prasowe

"Klaus" to oryginalna produkcja Netflixa, która została nominowana do Oscarów. Zabawna historia listonosza i świętego Mikołaja rozbawi całą rodzinę nie tylko w święta Bożego Narodzenia. Z całą pewnością ten film warto wpisać na listę produkcji wartych obejrzenia. 

6/7
Podniebna poczta Kiki
Mat. promocyjne

"Podniebna poczta Kiki" to historia młodej czarownicy, która w towarzystwie swojego kota przeżywa mnóstwo fantastycznych przygód. Losy 13-letniej dziewczyny to z pewnością propozycja dla nieco starszych dzieci, jednak fani anime z pewnością będą zachwyceni filmem.

7/7
Leśna rodzina
Mat. promocyjne

"Leśna rodzina. Nasz największy skarb" to z kolei propozycja dla wszystkich bez względu na wiek. Nawet maluchy będą zachwycone losami króliczej rodziny. Idealna propozycja na jedną z pierwszych dłuższych bajek.

 

Więcej na temat Netflix