Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Wymarzone ubrania na wiosnę 2015
Newsy

30 rzeczy, które chciałybyśmy mieć w swojej szafie tej wiosny

Sukienki, swetry, sandałki na obcasie...

Wiosna jest już z nami! Mimo że temperatura jeszcze nas nie rozpieszcza to puchowe kurtki, śniegowce, futerka, ciepłe swetry i kozaki chowamy głęboko do szafy. Zamieniamy je na ponadczasowe trencze, wygodne trampki, przecierane dżinsy, krótkie spódnice, zwiewne sukienki i kochane przez nas baleriny.

Przeczytajcie więcej o modnych ubraniach na wiosnę 2015

Nowy sezon jest dla nas doskonałą okazją do wybrania się na zakupy. Jednak zanim zdecydujemy się na buszowanie po sklepach, przeglądamy szafę i staramy się zrobić listę rzeczy, które są nam potrzebne. Wiosną znalazła się na niej m.in. asymetryczna spódnica marki H&M, różowy płaszcz Topshop i srebrne buty z najnowszej kolekcji Loft 37.

W galerii znajdziecie rzeczy, które chciałybyśmy mieć w swojej szafie tej wiosny:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hity z jesienno-zimowych wyprzedaży
Newsy
24 rzeczy, które redakcja planuje upolować na jesienno-zimowych wyprzedażach
Zobaczcie nasze typy!

Musimy przyznać, że na wyprzedaże przygotowujemy się bardzo dokładnie. Już kilka tygodni wcześniej przeglądamy sklepy internetowe i robimy listę rzeczy, które chciałybyśmy kupić tym razem. Przeczytajcie więcej o modnych nowościach na zimę 2014/2015 W tym roku na naszej liście znalazło się wyjątkowo dużo rzeczy! Zaczynając od płaszczy, przez eleganckie sukienki, aż po buty, których przecież nigdy za wiele. Jednak według nas robienie zakupów w czasie wyprzedaży to niezły wyczyn, dlatego dzielimy je na 2 etapy . Rzeczy na, których najbardziej nam zależy kupujemy zaraz po świętach Bożego Narodzenia. Wtedy zniżki obowiązują już we wszystkich sklepach, ale wtedy też są największe tłumy. Dlatego zakładamy wygodne buty, uzbrajamy się w cierpliwość i do sklepu wyruszamy już rano. Kolejny raz do sklepów wybieramy się tuż przed zakończeniem sezonowych wyprzedaży . Wbrew pozorom wtedy można znaleźć wiele perełek i do tego..... w najniższych cenach. W galerii znajdziecie wszystkie rzeczy, które chcemy upolować w czasie wyprzedaży:

pani przed komputerem
©stokkete/Fotolia
Styl życia
Sprzedaż rzeczy używanych na allegro – kiedy jest zgodna z prawem?
Sprzedaż rzeczy używanych jest sprzedażą prywatną, a więc zwolnioną z podatku dochodowego, jeśli sprzedawany przedmiot był naszą własnością przez co najmniej 6 miesięcy. Jeśli na handlu rzeczami używanymi, np. na allegro, chcemy zarobić – musimy założyć działalność gospodarczą.

Sprzedaż rzeczy używanych jest sprzedażą prywatną, a więc zwolnioną z podatku dochodowego, jeśli sprzedawany przedmiot był naszą własnością przez co najmniej 6 miesięcy. Jeśli na handlu rzeczami używanymi, np. na allegro, chcemy zarobić – musimy założyć działalność gospodarczą. Sprzedaż rzeczy używanych na allegro: sprzedaż prywatna Sprzedając na allegro rzeczy używane, które nie są nam już potrzebne, a które posiadaliśmy przez 6 miesięcy (liczone od końca miesiąca, w którym rzecz kupiliśmy) – dokonujemy tzw. sprzedaży prywatnej. Oznacza to, że taka sprzedaż nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym. Jeśli okazjonalnie sprzedajemy należące do nas przedmioty w okresie krótszym niż 6 miesięcy od ich nabycia, to musimy odprowadzić podatek dochodowy, chyba, że na transakcji nic nie zarobiliśmy. Okazjonalna sprzedaż przedmiotów nie stanowi jeszcze działalności gospodarczej . Sprzedaż rzeczy używanych na allegro: działalność gospodarcza Jeśli sprzedaż rzeczy używanych jest naszym sposobem na zarobkowanie – np. poprzez kupowanie w second handach używanych ubrań i późniejszą ich odsprzedaż z zyskiem, to trzeba liczyć się z koniecznością założenia działalności gospodarczej. Każda bowiem działalność zarobkowa prowadzona w sposób zorganizowany i ciągły, a więc z zamiarem osiągania zysku, jest działalnością gospodarczą .   Prowadzenie działalności wiąże się z koniecznością rejestracji, a niespełnienie tego obowiązku rodzi konsekwencje prawne – możemy otrzymać karę w postaci grzywny, ograniczenia lub nawet pozbawienia wolności. Jednak aby kara ta była aż tak poważna, musielibyśmy prowadzić działalność na naprawdę dużą skalę.   Działalność gospodarcza to także konieczność rozliczania podatku dochodowego. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą odprowadzać zaliczkę na poczet podatku...

Iwona Węgrowska nie lubiła chodzić do szkoły
Newsy
Węgrowska: Bielizna to jest u mnie podstawa
Iwona opowiada co ma w swojej szafie

Iwona Węgrowska znana jest z dosyć kontrowersyjnego stylu. Dużo odsłania, często wybiera rzeczy bogato ozdobione, które dla wielu są przykładem na kompletny brak gustu. Nie brakuje jednak fanów stylu znanej piosenkarki. Tak czy inaczej bardo ciekawiło nas jakie podejście do mody ma Węgrowska. Przypomnijmy, że Iwona niedawno została twarzą salonu sukien ślubnych w Ząbkach.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner