Party Stories
Minister środowiska Michał Woś ma koronawirusa
EastNews
Newsy

Minister środowiska Michał Woś zarażony koronawirusem relacjonuje przebieg choroby: "Czuję się coraz gorzej!"

Koronawirus w Polsce. Michał Woś ma koronawirusa. Jak się czuje? Polski polityk na wysokim szczeblu ma koronawirusa. Jak jest jego stan?

Michał Woś, minister środowiska, na swoim Twitterze poinformował kilka dni temu, że ma koronawirusa. 29-letni polityk miał wcześnie kontakt z osobą zakażoną, dlatego zdecydował się na badanie. Wynik okazał się pozytywny:

Po stwierdzeniu koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - napisał polityk na swoim profilu.

Jak się czuje Michał Woś? Minister środowiska postanowił zrelacjonować swoje odczucia:

Dziękuję za życzenia zdrowia ze wszystkich stron! Pytacie jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu. Gdyby porównywać to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie. Proszę o wyrozumiałość, nie mam siły na odp na telefony i prośby o wywiady - podsumował we wtorek wieczorem Woś.

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Michał Woś, minister środowiska, zakażony koronawirusem

Czy Michał Woś miał kontakt z pozostałymi członkami rządu? Rzecznik rządu Piotr Müller napisał:

Badanie potwierdziło obecność koronawirusa u ministra Michała Wosia. Zostały uruchomione procedury Głównego Inspektora Sanitarnego. Osoby, które miały kontakt z ministrem zostały poddane właściwym procedurom.

5 marca Michał Woś miał kontakt z prezydentem, Andrzejem Dudą, podczas wręczenia nominacji. Czy prezydent znalazł się przez to w grupie ryzyka? Według wszelkich badań okres wylęgania koronawirusa to 14 dni. Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski, na swoim Twitterze napisał:

Uprzedzając pytania informuję, że od dnia wręczenia (5 marca) nominacji Panu Ministrowi Michałowi Wosiowi, Prezydent RP Andrzej Duda nie miał z Panem Ministrem osobistego kontaktu. Spotkanie z pracownikiem Lasów Państwowych, o którym pisze Pan Minister, miało miejsce później.

Prezydent Andrzej Duda pozostaje bardzo aktywny i nie rezygnuje ze spotkań z lekarzami i wyborcami. W sobotę prezydent odwiedził szpital w Garwolinie. 

Michał Woś wyznał, że jest zakażony koronawirusem. 

Minister środowiska Michał Woś ma koronawirusa
EastNews

5 marca Michał Woś spotkał się z Andrzejem Dudą.

Minister środowiska Michał Woś ma koronawirusa
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Co Julia Wieniawa sądzi o ograniczeniach w związku z koronawirusem? Co radzi fanom?

Julia Wieniawa bardzo przeżyła decyzję o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami" z powodu epidemii koronawirusa. Aktorka nie kryła łez i emocji, jednak jak przyznała w rozmowie z Party.pl, w pełni popiera pomysł przeniesienia tej edycji programu na jesień. Zdrowie uczestników i całej produkcji programu jest najważniejsze.  Zobacz także:  Julia Wieniawa szczerze o ostrych treningach do "Tańca z Gwiazdami"! Gwiazda płacze podczas nauki tańca Mieliśmy okazję porozmawiać z Julią zaraz po ogłoszeniu decyzji o przerwaniu tej edycji "Tańca z gwiazdami". Tego wieczoru polski rząd zadecydował o wprowadzeniu dodatkowych ograniczeń w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce. Julia Wieniawa wyjawiła nam, co sądzi o ograniczeniu działalności galerii handlowych. Ponadto aktorka zaapelowała, aby bardzo poważnie potraktować decyzje rządzących i zostać w domu!  Zobaczcie co w rozmowie z reporterką Party.pl wyjawiła Julia Wieniawa. 

Minister środowiska Michał Woś ma koronawirusa
EastNews
Newsy
Wiceminister Woś szczerze o swojej walce z koronawirusem: "Nie mogłem złapać tchu"
Michał Woś w rozmowie z mediami opowiedział o swojej walce o zdrowie.

Michał Woś w rozmowie z mediami opowiedział o swojej walce o zdrowie. Jakie miał objawy i jak dziś czuje się minister zdrowia zakażony koronawirusem? Zaledwie kilka dni temu - dokładnie 19 marca - okazało się, że Michał Woś został zarażony groźnym wirusem. Jak już wiemy, minister zaraził się od leśnika, z którym spotkał się w Ministerstwie Środowiska. Co ciekawe, trzecia osoba, która również uczestniczyła w spotkaniu, nie została zakażona. Jakie objawy choroby miał Michał Woś? Co z jego żoną i córką?  Michał Woś o niepokojących objawach koronawirusa Michał Woś w programie "Rozmowa Piaseckiego" opowiedział o swoim stanie zdrowia. Minister środowiska opowiedział, jakie miał objawy i jak czują się jego córka i żona, która jest w ciąży.  Poza kaszlem przez pierwszych kilka dni nie miałem żadnych innych objawów - przyznał w rozmowie z dziennikarzem. - Mój stan był dobry, porównywałem to do mocnego przeziębienia, dopiero potem się dość mocno pogorszyło, bo we wtorek nie mogłem złapać tchu - dodał minister środowiska.  Zakażony minister nie ukrywał, że w pewnym momencie miał duszności i trafił do szpitala.  Spędziłem noc pod tlenem i organizm nabrał sił, by podjąć skuteczniejszą walkę z wirusem - mówił w programie "Rozmowa Piaseckiego".  A jak dziś czuje się minister środowiska? Niestety, Michał Woś wciąż odczuwa skutki zakażenia koronawirusem. Jak sam przyznaje, jest osłabiony i ma napady kaszlu. A jak się czują jego bliscy? Okazuje się, że kilkunastomiesięczna córeczka i ciężarna żona ministra środowiska mają łagodne objawy choroby.  (...) właściwie już wyzdrowiały - powiedział Michał Woś. Ministrowi i jego rodzinie życzymy dużo zdrowia! ...

Minister środowiska Michał Woś ma koronawirusa
EastNews
Newsy
Niepokojący wpis zarażonego koronawirusem wiceministra: "Nie obyło się bez podania tlenu"
Wiceminister rolnictwa jest zarażony koronawirusem. Całe Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi musi zostać poddane kwarnatannie

Kolejne niepokojące informacje na temat koronawirusa w Polsce. W czwartek 19 marca okazało się, że jeden z wiceministrów rolnictwa jest zakażony koronawirusem ! Ze względu na środki bezpieczeństwa, całe Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi musi zostać poddane kwarnatannie. Zarażony jest również Europoseł Adam Jarubas. O swoim stanie poinformował też zarażony koronawirusem wiceminister środowiska Michał Woś. Jak się okazuje, chorzy są także inni członkowie jego rodziny. Co więcej, informacje brzmią framatycznie... Ciężki tydzień: żona i córeczka też z wirusem, na szczęście w dobrym stanie. Wieczorem 17/03 trafiłem do szpitala, nie obyło się bez podania tlenu. Dziś wypuszczą nas na leczenie domowe. Widziałem w akcji BOHATERÓW tych dni: WSZYSTKICH pracowników służby zdrowia. Dziękujemy - napisał wiceminister na Twitterze. Zobacz także:  Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe! Wiceminister rolnictwa zakażony koronawirusem Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w polskim Ministerstwie. Tym razem jeden z wiceministrów rolnictwa uzyskał pozytywny wynik testu na SARS-COV-2. Te smutne informacje przekazał szef KPRM, Michał Dworczyk.  W tej chwili sytuacja jest taka, że Rada Ministrów pracuje głównie zdalnie w trybie wideokonferencji, kontakty są ograniczane i to jest uzasadnione, ponieważ jeden z ministrów Michał Woś jest chory. Natomiast wczoraj okazało się, że jeden z wiceministrów rolnictwa również jest chory i w konsekwencji całe kierownictwo Ministerstwa Rolnictwa zostało poddane kwarantannie - powiedział szef KPRM. Na ten moment nie jest jednak znany stan zdrowia wiceministra rolnictwa. Michał Dworczyk poinformował także, że minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski pracuje zdalnie i jest...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner