Finalista Masterchefa został ojcem
Instagram

Finalista "Masterchefa" został ojcem! Mateusz Güncel zdradził imię syna

Finalista Masterchefa został ojcem
Instagram

Mateusz Güncel był jednym z finalistów 6. edycji „Masterchefa”. 22-latek dał się poznać nie tylko jako świetny kucharz, ale zasłynął swoim uwielbieniem dla Śląska i jego kultury. Mimo że nie wygrał "Masterchefa" nadal jest kucharzem i swoją przyszłość wiążę z tym zawodem. Teraz pochwalił się na Instagramie szczęśliwą nowiną i napisał, że został ojcem! Zobaczcie, jakie imię wybrał razem z partnerką dla synka!

Mateusz Güncel został ojcem!

Finalista „Masterchefa” jest w wieloletnim związku ze swoją partnerką. Jakiś czas temu Mateusz Güncel pochwalił się efektami sesji ciążowej swojej ukochanej, a tym samym zdradził, że zostanie ojcem. Na koniec lipca przyszedł na świat jego syn. Szczęśliwy tata pochwalił się pierwszym zdjęciem na Instagramie:

Dzień dobry, jestem Alan, mam 4 kg i 58 cm i już jestem od wczoraj z wami na tym świecie. Dzielna mama wypoczywa a tato pilnuje - napisał na Instagramie. 

Od momentu, kiedy został ojcem jego profil w mediach społecznościowych zdominowały zdjęcia z Alanem. Mateusz Güncel pochwalił się pierwszym spacerem z synkiem. Kucharz nie publikuje na razie twarzy dziecka. Być może niedługo to się zmieni i pokaże rodzinne zdjęcie z sesji?

Mateusz Güncel pochwalił się też zdjęciami z pierwszego spaceru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Junior chef już na spacerku 😻😻😻😻#polishboy

Post udostępniony przez MATEUSZ GÜNCEL (@mateusz_guncel_masterchef)

 

 

 

Więcej na temat MasterChef
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59