18 urodziny VIVY! 18 urodziny VIVY! 18 urodziny VIVY! 18 urodziny VIVY! 18 urodziny VIVY!
18 urodziny VIVY!
Viva!
Zobacz jak goście bawili się na przyjęciu urodzinowym!
1/10
18 urodziny VIVY!
Viva!

Najpopularniejszy i najchętniej czytany dwutygodnik o gwiazdach "Viva!", właśnie skończył 18 lat! Specjalnie z tej okazji zaprosiliśmy zacne grono polskich gwiazd sceny aktorskiej, muzycznej i publicystycznej, by razem z nami świętowali radosny jubileusz.

Na przestrzeni blisko dwóch dekad, tysiące gwiazd w zaufaniu do magazynu "Viva!", opowiedziało o swoich radościach i porażkach, miłości i przyjaźni, rozterkach i problemach. Dlatego też na wczorajszym przyjęciu zorganizowanym w siedzibie Edipresse Polska S.A. przy ulicy Wiejskiej 19, nie mogło zabraknąć znanych osobistości i bohaterów wyjątkowych wywiadów i rozmów.

18 urodziny VIVY! - kto się pojawił?


Na ręce Katarzyny Przybyszewskiej, redaktor naczelnej "Vivy!" oraz Zbigniewa Napierały, Prezesa Wydawnictwa, gratulacje składali m.in. Joanna Przetakiewicz, Monika Zamachowska, Katarzyna Zielińska, Marcin Kydryński oraz Maryla Rodowicz, Agata Młynarska, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska,
Podczas kilkugodzinnej imprezy odbyliśmy sentymentalną podróż wraz z naszymi gośćmi. Wspominaliśmy najbardziej przełomowe momenty z życia magazyni. Po części oficjalnej, na gości czekał pyszny tort i przekąski, przygotowane przez kucharzy z restauracji samej Magdy Gessler.
Kto jeszcze uświetnił to wydarzenie? Zobaczcie galerię!


Więcej:

2/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Dobrze znany duet Paprocki & Brzozowski, który ma swoją siedzibę również przy ulicy Wiejskiej, zaszczycił nas swoją obecnością. Dziękujemy!
3/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
4/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Edyta Herbuś to jedna z naszych ulubionych gwiazd.
5/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Gosia Baczyńska i Joanna Przetakiewicz - to zaszczyt, że mogliśmy je gościć.
6/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Jerzy Iwaszkiewicz prowadzi w "Vivie! swoją niezależną rubrykę - "Salony Jerzego Iwaszkiewicza", która od lat cieszy się powodzeniem. Na zdjęciu również  Beata Tyszkiewicz, jedna z naszych "okładkowych osobowości".
7/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Piękne polskie gwiazdy: Katarzyna Zielińska i Agata Młynarska.
8/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Maryla Rodowicz
9/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
10/10
18 urodziny VIVY!
Viva!
Krystyna Pytlakowska, dziennikarka, jest tym samym ulubioną rozmówczynią naszych gwiazd.
Więcej na temat Viva! Gwiazdy