Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jak wyglądają dziś członkowie zespołu O-Zone?
Newsy

17 lat temu cały świat nucił ich hit "Dragostea Din Tei". Jak dziś wyglądają wokaliści O-Zone? Mamy zdjęcia!

Co robią i jak wyglądają wokaliście zespołu O-Zone, wykonawcy hitu Dragostea Din Tei, czyli maja hi, maja hahaha.

17 lat temu cały świat szalał na wakacyjnych dyskotekach do piosenki mołdawskiego zespołu O-Zone „Dragostea din tei”, czyli... „Miłość pod lipą”. Singiel ten dotarł na szczyty list przebojów w całej Europie! Jego sample zostały nawet wykorzystane w utworze rapera T.I. z gościnnym udziałem Rihanny „Live Your Life”. Niestety, członkom zespołu nie udało się nagrać już drugiego tak wielkiego przeboju. Co się dzieje z wykonawcami wpadającego w ucho „majaaa hiiii, majjaaa huuuu”? Jak wyglądają dziś i czy nadal tak kiczowato? Zobaczcie sami!  

Zobacz także: QUIZ! "Szampan wylewa się..." Jak dobrze znasz aktualne hity? Sprawdź się w idealnym teście na kwarantannę!

"Hotel Paradise": Bibi skomentowała swoje zachowanie po wejściu Kary do programu! Dlaczego zareagowała tak emocjonalnie?

17 lat temu świat oszalał na punkcie "Dragostea din tei". Jak wyglądają dziś członkowie O-Zone?

2003. Ten rok należał do mołdawskiej grupy O-Zone i ich piosenki, od której nie dało się uwolnić. "Dragostea din tei" była grana wszędzie, z częstotliwością z którą może się równać np. "Despacito". Do tego teledysk, który podbijał stacje telewizyjne - trzech smukłych, ubranych i uczesanych zgodnie z ówczesnymi trendami panów, którzy imprezują na skrzydle samolotu - tego nie da się zapomnieć. Postanowiliśmy sprawdzić, co robią i jak wyglądają dziś członkowie zespołu!

Jak wyglądają dziś członkowie zespołu O-Zone?

W skład grupy wchodzili (kolejno ze zdjęcia) Arsenie Rodiras, Dan Balan i Radu Sarbu. Panowie wciąż są aktywni zawodowo. Największą karierę robi Dan Balan, który do dziś koncertuje i nagrywa nowe utworu! Zasiadał nawet w ukraińskiej edycji programu „The Voice”, jest też laureatem „MTV VMA”. W 2007 roku nagrał kilka hitów pod pseudonimem „Crazy Loop”. 

Jak wyglądają dziś członkowie zespołu O-Zone?

Arsenie przyjął pseudonim Arsenium. Po rozpadzie zespołu zaczął karierę solową, reprezentował nawet Mołdawię na Eurowizji w 2006 roku, jednak bez większego sukcesu. Dziś ma 37 lat i jest bardzo aktywny na swoim Instagramie.

Jak wyglądają dziś członkowie zespołu O-Zone?

 

Radu Alexei Sârbu również jest aktywnym muzykiem i producentem. Jego ostatni utwór miał swoją premierę w czerwcu 2020 roku! Jest szczęśliwym mężem i ojcem!

Jak wyglądają dziś członkowie zespołu O-Zone?

Jak wyglądają dziś członkowie zespołu O-Zone?

Grupa O-Zone rozpadła się w 2006 roku (z powodów osobistych). Jednak panowie wciąż mają kontakt i od czasu do czasu występują razem na scenie jako O-Zone! Czekacie na ich reaktywację? Takie plany pojawiły się w 2017 roku, niestety, nie powstały żadne nowe piosenki. 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak dobrze znasz aktualne hity?
Newsy
QUIZ! "Szampan wylewa się..." Jak dobrze znasz aktualne hity? Sprawdź się w idealnym teście na kwarantannę!

Na kwarantannie słuchasz więcej muzyki? My tak! Na pewno więc poradzisz więc sobie z aktualnymi polskimi hitami, które rządzą w radiach. U kogo wylewa się szampan? Jak nazywa się ostatni singiel Viki Gabor? Baw się z nami!

Zobacz także: QUIZ! Co się dzieje w życiu uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Sprawdź się!

Na kwarantannie słuchasz więcej muzyki? My tak! Na pewno więc poradzisz więc sobie z aktualnymi polskimi hitami, które rządzą w radiach. U kogo wylewa się szampan? Jak nazywa się ostatni singiel Viki Gabor? Baw się z nami! Zobacz także:   QUIZ! Co się dzieje w życiu uczestników "Hotelu Paradise" po programie? Sprawdź się!

East News
Newsy
QUIZ Party.pl! Rozpoznaj hity młodych polskich gwiazd po kilku słowach!

Przed Wami druga część quizu - rozpoznaj hity młodych polskich wokalistów po kilku słowach! Pierwsza część wyszła Wam naprawdę rewelacyjnie - czy tak samo będzie teraz? Poprzeczka idzie coraz wyżej, a na te pytania odpowiedzą tylko najwierniejsi fani! Pokażcie nam jak dobrze znacie utwory Roxie Węgiel, Viki Gabor, 4Dreamers, Marcina Maciejczaka i innych! Jesteście gotowi? Zaczynajmy! 

Zobacz także: Czy rozpoznasz piosenki młodych gwiazd po kilku słowach? Sprawdź się!

Przed Wami druga część quizu - rozpoznaj hity młodych polskich wokalistów po kilku słowach! Pierwsza część wyszła Wam naprawdę rewelacyjnie - czy tak samo będzie teraz? Poprzeczka idzie coraz wyżej, a na te pytania odpowiedzą tylko najwierniejsi fani! Pokażcie nam jak dobrze znacie utwory Roxie Węgiel , Viki Gabor , 4Dreamers, Marcina Maciejczaka i innych! Jesteście gotowi? Zaczynajmy!  Zobacz także: Czy rozpoznasz piosenki młodych gwiazd po kilku słowach? Sprawdź się!

Jak wygląda dziś wokalista The Rasmus, autor hitu "In the shadow"?
Newsy
17 lat temu wylansował hit "In the shadows". Jak dziś wygląda mroczny lider The Rasmus? To niezłe ciacho! 
Hit In the shadows, jak wygląda dziś wokalista The Rasmus?

17 lat temu na listach przebojów na całym świecie oprócz wesołego "Dragostea Din Tei" zespołu O-Zone z Mołdawii (zobacz, jak wyglądają dziś członkowie grupy - tutaj) rządziła jeszcze jedna piosenka - rockowe, mroczne "In the shadows" zespołu The Rasmus z charyzmatycznym liderem na froncie, 24-letnim wówczas Laurim Johannesem Ylönen. Jak dziś wygląda wokalista? Zobaczcie! Jak wygląda Lauri z The Rasmus? Fiński zespół The Rasmus powstał w 1994 roku, jednak na swój największy, światowy sukces czekali aż 9 lat. W 2003 roku wydali album „Dead Letters”. Singiel promujący wydawnictwo, czyli właśnie „In the shadows” sprawił, że płyta stała się bestsellerem na całym świecie - sprzedała się w nakładzie ponad 2 mln egzemplarzy. Żaden inny utwór nie powtórzył już sukcesu "In the shadows". Grupa wciąż jednak jest aktywna i popularna w Skandynawii. W 2017 roku wydali album "Dark Matters", który zdobył 7. miejsce na fińskiej liście sprzedaży płyt.  Jak dziś wygląda lider grupy, Lauri Ylönen? W teledysku do "In the shadows" zadziwiał swoim mrocznym wizerunkiem. Chyba wszyscy pamiętają jego fryzurę, w którą miał włożone czarne nastroszone pióra!   Jak wygląda dziś? Przede wszystkim Lauri ma już 41 lat. Na Instagramie zadebiutował dwa lata i od tamtej pory jest bardzo aktywny. Oczywiście po nastroszonej fryzurze nie ma śladu, ale trzeba przyznać, że ma to coś!  Lauri ma dwóch synów z dwoma różnymi partnerkami. Bardzo chroni ich prywatność. Obecnie mieszka w USA. Słuchaliście "In the shadows" 17 lat temu?   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner