Program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" już zdobywa serca widzów. Sekretem sukcesu Gwiazdy show jest oczywiście pozytywne nastawienie do życia, ale nie tylko. Celebrytka od lat intensywnie pracuje nad formą, która w przypadku tak niezwykłego programu jest wyjątkowo przydatna.

Reklama

Jakościowy sen, dieta i regularne treningi

Dobre geny to jedno, a tych z pewnością nie można odmówić Małgorzacie Rozenek-Majdan. W dużej mierze tajemnicą jej młodego wyglądu jest zdrowy tryb życia. Słynna prezenterka otwarcie przyznaje, że sen to podstawa.

Untitled_1.2.2
Materiały prasowe

Małgosia na swój rewelacyjny wygląd pracuje nawet wtedy, gdy wypoczywa. Chodzi spać po godzinie 21.00, ponieważ wstaje wyjątkowo wcześnie. Dzień rozpoczyna od treningu, a także pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Nie trudno zauważyć, że jest przy tym pozytywnie nastawiona do życia. Kluczową kwestią w utrzymaniu młodego wyglądu jest oczywiście dieta i nawadnianie organizmu.

W codziennym menu Małgosi znajdziemy sporo białka, warzyw i owoców. Wiemy też, że gwiazda wiele lat temu zrezygnowała całkowicie z mięsa, cukru i alkoholu. Oczywiście zdrowy tryb życia to jedno, ale nie tylko to spowalnia procesy starzenia. Prezenterka stawia również na profesjonalne zabiegi odmładzające, które stymulują pracę organizmu już na poziomie komórkowym.

Kapsuła młodości – sposób na regenerację i odnowę biologiczną

Każda z nas chce spowalniać procesy starzenia, ale w naturalny sposób. Dlatego szukamy coraz to nowszych metod regeneracji. To bardzo istotne zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie. Małgosia, która uchodzi za ikonę zdrowego stylu życia, odkryła nowy wymiar regeneracji. Jest to kapsuła młodości OMNIOXY – prawdziwa rewolucja w podejściu do odnowy biologicznej.

Od kiedy zaczęłam korzystać z kapsuły OMNIOXY, moje życie treningowe zmieniło się nie do poznania. Sesje w tej komorze to mój mały sekret na szybką regenerację po wszystkich tych morderczych treningach, dzięki którym jestem w stanie dawać z siebie jeszcze więcej, przygotowując się do nowych wyzwań – mówi Małgorzata.

Cosmo
Materiały prasowe

Rola self-care w aktywnym życiu

Stawiając czoła wyzwaniom w programie Małgorzata podkreśla znaczenie dobrej kondycji fizycznej oraz regularnej regeneracji. "Zdrowy tryb życia to fundament mojej wydolności w programie. Dzięki sesjom w kapsule nie tylko regeneruję siły, ale także zapewniam sobie wysoki poziom dotlenienia skóry, co jest kluczowe dla zachowania jej młodego wyglądu" – mówi gwiazda.

komora2
Materiały prasowe

Nowoczesność i komfort – OMNIOXY

Kapsuła Młodości OMNIOXY to synonim zaawansowanej technologii połączonej z wyjątkowym komfortem użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią zdrowie i dobrostan. Duże okna zapewniają przestrzeń i obfitość naturalnego światła, tworząc relaksujące środowisko.

Zaawansowany system filtracji powietrza gwarantuje czystość i odpowiednie warunki dla regeneracji ciała. Intuicyjny panel sterowania pozwala na pełną kontrolę nad każdą sesją, co czyni je nie tylko skutecznymi, ale również niezwykle przyjemnymi. Kapsuła ta jest doskonałym dodatkiem do każdego salonu odnowy biologicznej, oferując klientom luksus oraz efektywne wsparcie w utrzymaniu młodości i witalności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat OMNIOXY? Zajrzyj na stronę: https://omnioxy.com

Reklama

Materiał promocyjny marki Omnioxy

Reklama
Reklama
Reklama