Iwona Cichosz po ślubie wyjedzie z Polski?
EastNews

"Data naszego ślubu nie była przypadkowa. Pobraliśmy się 7 września 2019 roku, dokładnie w trzecią rocznicę naszego pierwszego spotkania w Atenach. Mimo deszczu dzień naszego ślubu był magiczny, piękny, pełen czystej radości! To dla mnie honor być żoną tego wspaniałego człowieka, jakim jest mój mąż”, napisała Iwona Cichosz (29) na Instagramie.

Uroczystość odbyła się w Sosnowej Osadzie w Niedarzynie, a młoda para zaprosiła na nią rodzinę i przyjaciół z całego świata. Kilka dni po weselu Iwona i jej mąż Truls Yggeseth pojechali w podróż poślubną do Grecji. Plotkuje się, że wkrótce opuszczą Polskę i zamieszkają w Skandynawii. Ile w tym prawdy?

1/3
Suknia ślubna Iwony Cichosz
Instagram

Miłość w roli głównej

Przygotowania do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu Iwona i Truls zaczęli rok temu. Zależało im, by miejsce, w którym mają się odbyć ich ślub oraz wesele, było kameralne i klimatyczne, położone na Kaszubach. Zdecydowali się na Sosnową Osadę – starą stajnię zaadaptowaną na miejsce imprez. 

– Państwo młodzi postawili na wystrój w stylu glamour, z elementami złota, zieleni i pudrowego różu. W menu nie zabrakło m.in. regionalnych śledzi, tatarów warzywnych i z łososia czy krewetek. Serwowaliśmy też burgery wegetariańskie, łososia ze szparagami, ale również dania mięsne – zdradza nam Sonia Burandt z Sosnowej Osady.

Właściciele przygotowali dla państwa Yggesethów niespodziankę. Tuż po złożeniu życzeń Iwona i Truls wypuścili gołębie – symbol pożegnania starego życia.

W dniu ślubu panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Joannę Sadowską, krawcową z Kołbieli. 

– Razem stworzyłyśmy suknię moich marzeń, dopasowaną do mojej osobowości. Dodatki pomogła mi dobrać córka Joasi Wiktoria Sadowska – zdradza nam Iwona Cichosz.

2/3
Iwona Cichosz z mężem

Prace nad ślubną kreacją trwały od wczesnej wiosny. W trakcie przymiarek panie wymieniały się pomysłami i szukały modelu, w którym Iwona będzie czuła się jak prawdziwa księżniczka! 

– Suknia była uszyta z bawełnianej koronki, na jedwabnym spodzie, a jej górną, gorsetową część zdobiły ręcznie naszywane perełki i kamienie Swarovskiego. Specjalnie na ślub zaprojektowałyśmy drugą część kreacji: nakładaną na suknię spódnicę z tiulu oraz tren, które Iwonka zdjęła tuż przed weselem – mówi „Party” autorka sukni Joanna Sadowska.

Wesele pary trwało do wczesnych godzin porannych, a goście opuszczali imprezę w wyśmienitych nastrojach. Ślub Iwony i Trulsa wyglądał dokładnie tak, jak sobie oboje to wymarzyli: swoją miłość celebrowali otoczeni ludźmi, którzy w ich życiu zajmują ważne miejsce. Ogromnego wzruszenia nie krył też pan młody, Truls Yggeseth, który cieszył się, że wreszcie może oficjalnie nazywać Iwonę żoną! 

– To był magiczny dzień, którego nigdy nie zapomnimy – mówią zgodnie młodzi.

3/3
Iwona Cichosz wzięła ślub
East News

Plan na życie

Po powrocie z podróży poślubnej państwo Yggesethowie wrócą do Warszawie. Kiedy planują przeprowadzkę do Norwegii?

 – Na razie, ze względu na to, że gram rolę w serialu „Leśniczówka”, zostajemy w Polsce. Ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jesteśmy elastyczni – śmieje się w rozmowie z „Party” Iwona i dodaje, że teraz oboje z mężem mają jeden plan: nacieszyć się sobą.

Iwona Cichosz zyskała popularność dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Dotarła aż do finału, w którym zajęła drugie miejsce. Ukochany Truls Yggeseth wspierał ją przez cały czas!

 

Więcej na temat Iwona Cichosz