Sara Carbonero

Sara Carbonero jest dobrze znana w świecie sportu. Popularność zapewniło jej małżeństwo z hiszpańskim piłkarzem Ikerem Casillasem, co nie znaczy, że wcześniej była anonimowa. Nic bardziej mylnego. Sprawdź, czym Sara Carbonero zajmuje się na co dzień.

Imię: Sara

Nazwisko: Carbonero Arévalo

Nazwisko panieńskie: Carbonero Arévalo

Pseudonim: brak

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 3 lutego 1984 roku

Znak zodiaku: wodnik

Zawód: dziennikarka i prezenterka

Osoby - związki:
 • Iker Casillas -

  hiszpański piłkarz grający na pozycji bramkarza. W latach 1996-2016 należał do reprezentacji Hiszpanii. Ma na swoim koncie wiele zwycięstw, między innymi mistrzostwo Europy w kategorii juniorów, klubowe mistrzostwo świata czy Puchar Interkontynentalny. Niemal całą kariery spędził w klubie Real Madryt. W latach 2015-2019 grał natomiast w FC Porto. Sportowiec zrezygnował z boiska po tym, jak w 2019 roku przeszedł zawał serca podczas jednego z treningów. Oficjalnie pożegnał się z fanami 4 sierpnia 2020 roku. Para poznała się podczas Pucharu Konfederacji w Republice Południowej Afryki w 2009 roku. Siedem lat później piłkarz i prezenterka stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwójki dzieci. Przez długi czas uchodzili za wzorowe małżeństwo. Niestety miłość nie przetrwała próby czasu. Do rozwodu doszło w kwietniu 2021 roku. Byli małżonkowie pozostają w przyjaznych relacjach;
 • Kiki Morente (prawdziwe nazwisko José Enrique Morente Carbonell) - hiszpański artysta związany z muzyką flamenco, syn Enrique'a Morente i Aurory Carbonell. W 2017 roku nagrał swój pierwszy album zatytułowany "Albayzín". Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, para zaczęła się spotykać po rozstaniu dziennikarki z mężem latem 2021 roku.


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: dwaj synowie - Martín Casillas Carbonero (urodzony 3 stycznia 2014) i Lucas Casillas Carbonero, który przyszedł na świat 2 czerwca 2016 roku.

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Sara Carbonero przyszła na świat w hiszpańskim mieście Corral de Almaguer. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie. Nie uzyskała jednak dyplomu. Zrezygnowała z nauki na rzecz pełnoetatowej pracy w Radiu Marca. Zajmowała się relacjonowaniem wydarzeń sportowych. Po roku porzuciła tę posadę i przeniosła się do telewizji. Podpisała kontrakt ze stacją La Sexta i dołączyła do redakcji sportowej. Współtworzyła program "Minuto y resultado". W kwietniu 2009 roku została zatrudniona w telewizji Telecinco. Relacjonowała między innymi Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej (La Copa Mundial de la FIFA Sudáfrica) w 2010 roku. Jej sposób pracy wywołał jednak duży skandal zarówno w kraju, jak i za granicą. Media zarzucały Sarze, że ponosi winę za porażkę hiszpańskiej reprezentacji w meczu ze Szwajcarią na wymienionych wyżej zawodach. Prezenterka komentowała spotkanie, stojąc tuż za bramką Casillasa. W rezultacie miała dekoncentrować piłkarza podczas rozgrywki. O całej sprawie rozpisywała się zarówno prasa hiszpańska, jak i brytyjska. Sama zainteresowana nigdy nie poczuwała się do przypisywanej jej odpowiedzialności. Wydaje się jednak, że afera, choć głośna, nie zaszkodziła zbytnio prezenterce. Później pracowała ona jeszcze z mediami, takimi jak: płatna platforma telewizji naziemnej Mediaset, dziennik sportowy "Marca", stacja Televisa czy Premium Calcio.

  Znana z: działalności dziennikarskiej Prowadziła lub współtworzyła programy, takie jak: "La Sexta Noticias", "Minuto y resultado", "6º Nivel", "Informativos Telecinco", "Grandes Eventos Deportivos", "Quiero ser" czy "Noticias Cuatro".

  Funkcja w filmie: brak

  Płyta: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - brak dokładnych informacji

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/saracarbonero/


  Link FB: https://www.facebook.com/SaraCarboneroWeb/
  Advertisement MPU index