Rezigiusz

ReZigiusz to bijący popularność polski youtuber młodego pokolenia, który działalność w sieci rozpoczął już jako 12-latek. Ten miłośnik i znawca gier obecnie tworzy filmy o różnej tematyce, często podejmując się wyzwań. Aktywnie prowadzi również konto na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 1,5 mln osób.

Imię: Remigiusz

Nazwisko: Wierzgoń

Pseudonim: reZigiusz

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 11.09.1996 r.

Znak zodiaku: Panna

Zawód: youtuber

Osoby-związki: - partnerka Weronika Garsztka

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak informacji

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: ReZigiusz wychował się w Wodzisławiu Śląskim, w którym mieszka też obecnie. W 2008 roku, mając zaledwie 12 lat, zaczął publikować swoje pierwsze filmy na platformie YouTube. W 2010 roku stworzył kanał "reZiGamin", który następnie przekształcił w "reZiPlayGames". Popularność zdobył dzięki serii "Minecraft na modach". W 2012 roku zmienił nazwę kanału na "reZigiusz", która nawiązywała do jego pseudonimu. Charyzma, osobowość i pomysł na filmy młodego youtubera przyciągały do konta coraz więcej widzów. Jego filmy miesięcznie miały ponad 10 milionów odsłon, a liczba wyświetleń kanału (licząc od 2012 roku) wynosi 1017 mln. Konto reZigiusza na YouTube ma ponad 4 mln subskrybentów, a na Instagramie śledzi go 1,5 mln osób. Od kilku lat Remigiusz Wierzgoń nie nagrywa jedynie filmów o grach, tylko porusza różne bieżące tematy. Twórca podejmuje się także wyzwań w swoich filmikach. W 2017 roku reZigiusz zasiadł na fotelu jurora w programie "The Brain. Genialny umysł". Na fali popularności youtuber założył markę odzieżową Rezi Style i drukarnię tekstylną Vrik. Prowadzi również aktywną działalność charytatywną. Oprócz tego reZigiusz jest twórcą Thunder Crew, ekipy znajomych, która tworzy wspólne rozrywkowe projekty.

Znany z: kanału "reZigiusz" na platformie YouTube. Obecnie jest zaliczany do grona najpopularniejszych youtuberów młodego pokolenia.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: https://www.instagram.com/rezigiusz/?hl=pl

LINK Facebook: https://www.facebook.com/reZigiusz
Advertisement MPU index