Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein to była żona miliardera, biznesmena i dealera sztuki Aleka N. Wildensteina. Ze względu na rozległe operacje plastyczne, które miały upodobnić ją do dzikiego kota, celebrytka nazywana jest najsłynniejszą kobietą-kotem lub królową lwów.

Imię: Jocelyn

Nazwisko: Wildenstein

Nazwisko panieńskie: Périsset

Pseudonim: kobieta-kot, królowa lwów

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 07.09.1940 r.

Znak zodiaku: panna

Zawód: celebrytka

Osoby - związki: - związek z producentem filmowym Cyrilem Piguetem; - związek z filmowcem Sergiem Gobbim; - małżeństwo z biznesmenem, miliarderem Alekiem N. Wildensteinem (1978-1999 r.); - związek z projektantem mody Lloydem Kleinem (2013-2016).

Rodzice: brak informacji

Dzieci: córka Diane Wildenstein i syn Alec Wildenstein Jr.

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Jocelyn Wildenstein, z domu Périsset, urodziła się 7 września 1940 roku w Lozannie w Szwajcarii. Zanim związała się ze znanym miliarderem, Jocelyn spotykała się z producentem filmowym Cyrilem Piguetem, a następnie filmowcem Sergiem Gobbim. Swojego męża - biznesmena pochodzącego z bogatej rodziny dealerów sztuki - Aleka N. Wildensteina poznała dzięki saudyjskiemu handlarzowi bronią. Na ślubnym kobiercu para stanęła w 1978 roku. Doczekali się dwójki dzieci - córki Diane Wildenstein i syna Aleka Wildensteina Jr.Kiedy w małżeństwie Jocelyn Wildenstein pojawił się kryzys, zaczęła ona obsesyjnie zmieniać swój wygląd. Plotki głoszą, że usilnie starała się upodobnić do dzikiego kota ze względu na fascynację egzotycznymi zwierzętami jej męża. Wskutek licznych operacji plastycznych Jocelyn zaczęła coraz mniej przypominać kobietę. Wbrew jej oczekiwaniom, nie spodobało się to Wildensteinowi. Małżeństwo zakończyło się na dobre, kiedy Jocelyn nakryła Aleka w łóżku z 19-letnią rosyjską modelką. Tej samej nocy mąż miał grozić jej bronią.Po rozwodzie Jocelyn otrzymała od byłego męża 2,5 miliarda dolarów. Dostawała także 100 milionów dolarów każdego roku przez 13 lat po zakończeniu małżeństwa. Kobieta walczyła również o dodatkowe alimenty na przyszłe operacje plastyczne, od których uzależniła się rzekomo z winy byłego męża. Sąd nie przychylił się do roszczeń kobiety.Szacuje się, że Jocelyn Wildenstein na operacje plastyczne wydała ponad 4 miliony dolarów. W mediach głosi, że jest zadowolona ze swojego wyglądu, choć powszechnie stała się obiektem kpin portali plotkarskich i celebrytów. W 2018 roku Jocelyn zaprzeczyła, że korzystała z jakichkolwiek dobrodziejstw medycyny estetycznej, a jej wygląd ma być efektem szwajcarskich genów.Po rozstaniu z mężem Alekiem N. Wildensteinem Jocelyn spotykała się młodszym od siebie (o 27 lat) projektantem mody Lloydem Kleinem, który również mocno ingeruje w swój wygląd. W 2016 roku głośny w mediach był skandal z udziałem pary. Jocelyn w ferworze kłótni miała oszpecić kochanka nożyczkami. Po tej sytuacji para jeszcze bardziej zbliżyła się do siebie, decydując się na zaręczyny.Jocelyn Wildenstein ma 81 lat i patrząc na nią, trudno wyobrazić sobie, jak wyglądała w przeszłości.

Znana z: licznych operacji plastycznych, które miały na celu upodobnienie jej do egzotycznego kota. Słynne jest również jej małżeństwo z amerykańskim miliarderem, biznesmenem pochodzącym z bogatej rodziny dealerów sztuki - Alekiem N. Wildensteinem. Romans męża z 19-letnią rosyjską modelką doprowadził do burzliwego rozwodu małżeństwa.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: @jocelynewildenstein

LINK Facebook: brak

Przepraszamy — wygląda na to, że nie mamy jeszcze żadnej treści na tej stronie.

Advertisement MPU index