James Arthur


Imię: James

Drugie imię: -

Nazwisko: Arthur

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Ryby

Data urodzenia: 1988-03-02

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: -

BIO: James Arthur - urodzony w Middlesborough brytyjski wokalista, któremu rozgłos przyniosło zwycięstwo w 9. edycji show "The X Factor" w 2012 roku. Jego debiutancki singiel "Impossible" sprzedał się niemal w 1,5 miliona kopii stając się najlepiej sprzedającym się singlem finalisty "The X Factor" w historii i plasując się na 1. miejscu listy UK Singles Chart. Debiutancki album Arthura "James Arthur", który ukazał się w 2013 roku zadebiutował na 2. pozycji brytyjskiej listy bestsellerów.
Arthur wychowywał się w Anglii, a przez jakiś czas mieszkał w Bahrajnie. Pisze i nagrywa piosenki od 15 roku życia udzielając się w kilku zespołach: Moonlight Drive, Cue the Drama, Save Arcade, Emerald Skye, The James Arthur Band oraz The James Arthur Project. Ma cztery siostry i jednego brata.
James Arthur i MaRina
James Arthur w duecie z MaRiną (Marina Łuczenko-Szczęsna) nagrał piosenkę "Let Me Love the Lonely". Wcześniej śpiewał na ślubie MaRiny i bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego. Jak zaczęła się jego znajomość z polską wokalistką?
- Poszłam na imprezę, poznałam go, podeszłam do niego pierwsza, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie - opowiadała MaRina przed kamerą Party.pl. - Powiedziałam "Hej, pracujemy z tym samym producentem" i potem spotykaliśmy się w studiu i mój producent mówił mu: "Musisz coś nagrać z Mariną".

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index