Emma Heming

Emma Heming trafiła do świata show-biznesu już w nastoletnim wieku. Później przez lata pracowała jako modelka. Chodziła w pokazach wielkich projektantów, brała udział w kampaniach dla uznanych marek oraz pozowała przed obiektywem utalentowanych i cenionych w branży fotografów. Zagrała też kilka małych ról w filmach. Od 2009 roku żyje w szczęśliwym małżeństwie z popularnym aktorem Bruce'em Willisem.

Imię: Emma Frances

Nazwisko: Heming Willis

Nazwisko panieńskie: Heming

Pseudonim: brak

Wzrost: 178 cm

Data urodzenia: 18.06.1978 r.

Znak zodiaku: bliźnięta

Zawód: modelka wybiegowa i fotomodelka oraz aktorka

Osoby - związki: - mąż Bruce Willis (od 2009).

Rodzice: Zorina Heming; imię jej ojca nie pojawia się w mediach

Dzieci: dwie córki: Mabel Ray Willis (ur. 01.04.2012 r.) oraz Evelyn Penn Willis (ur. 05.05.2012 r.)

Rodzeństwo: przyrodni brat Martin Heming

BIO: Emma Heming przyszła na świat na Malcie. Jej ojciec jest Anglikiem, natomiast matka ma indyjskie korzenie, jednak pochodzi z Gujany. Jako mała dziewczynka Emma wychowywała się w dwóch różnych częściach świata. Gdy jej rodzice się rozwiedli, razem z matką wyjechała do Londynu. Potem przeniosła się do Kalifornii, gdzie mieszkała aż do ukończenia szkoły.Emma Heming szybko rozpoczęła karierę modelki. Będąc jeszcze w Londynie, za namową matki wzięła udział w konkursie dla modelek. Wygrała go, co otworzyło jej drzwi do kariery. W jej początkowym stadium reprezentowała ją agencja Lorraine Ashton.Ze względu na oryginalną urodę Emma Heming świetnie odnalazła się w świecie modelingu. Pracowała przy kampaniach takich marek, jak m.in.: La Senza, Dior, Escada, Intimissimi, Garnier, Gap, Redken, Palmers, Clairol czy John Frieda. Oprócz tego chodziła w pokazach znanych projektantów. Należeli do nich m.in. Christian Dior, Thierry Mugler, Paco Rabanne, Chanel, Ralph Lauren, Emanuel Ungaro czy John Galiano. Była także jedną z modelek Victoria's Secret.Emma Heming pojawiła się również na okładach wielu znanych pism, m.in. francuskiej, tureckiej i hiszpańskiej edycji "Elle" czy amerykańskiego "Glamour", "W" i "Town & Country". Pozowała też przed aparatem wielu gwiazd fotografii, jak Annie Leibovitz, Patrick Demarchelier czy Steven Klein.Poza modelingiem Emma Heming zagrała niewielkie role w kilku filmach.Przełomem w jej życiu okazało się poznanie aktora Bruce'a Willisa w 2007 roku. Emma Heming związała się ze starszym od siebie o 24 lata mężczyzną. Para wzięła ślub 21 marca 2009 roku. Wtedy też modelka zmieniła cele swojej kariery i zaczęła wykorzystywać inne możliwości biznesowe. Stworzyła m.in. linię perfum i zapachów do domu, a także akcesoria obuwnicze.Obecnie Emma Heming i Bruce Willis wciąż wiodą szczęśliwie życie. Doczekali się też dwójki wspólnych dzieci.

Znana z: udziału w pokazach modowych oraz kampaniach reklamowych dla bardzo znanych marek i projektantów. Największy rozgłos poza światem modelingu przyniósł jej związek z Bruce'em Willisem, który początkowo, ze względu na dużą różnicę wieku, budził kontrowersje oraz spore zainteresowanie mediów.

Funkcja w filmie:
 • aktorka w filmie "Perfume" (2001);
 • aktorka w serialu "Ekipa" (2006);
 • aktorka w filmie "Ktoś całkiem obcy" (2007);
 • aktorka w filmie "The Comebacks" (2007);
 • aktorka w filmie "Red 2" (2013).


 • Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody:Emma Heming była zwyciężczynią londyńskiego konkursu dla modelek "The British Elle Supermodel", co otworzyło jej drogę do późniejszej kariery w modelingu. Brała w nim udział we wczesnych latach 90.,

  Link Instagram: @emmahemingwillis


  Link FB: @EmmaHemingWillis
  Advertisement MPU index